Jogadom

11 maja 2024

Zrozumieć Ashtanga Jogę

Dużo słyszałeś/aś o praktyce ashtanga jogi? A może nic na ten temat nie wiesz i wciąż dla Ciebie joga, to joga?

Być może w Twojej głowie panuje przekonanie, że ashtanga nie jest dla Ciebie, bo jest zbyt intensywna i za mocna? Albo wręcz odwrotnie, to Twój żywioł właśnie dlatego, że można się tu zmęczyć, spocić i “wycisnąć”?

Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkanie: Zrozumieć Ashtanga Jogę, które poprowadzę specjalnie dla Ciebie. Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących. Nauczysz się tu podstaw, które później pomogą Ci w samodzielnej praktyce w domu i podczas zajęć Mysore. Pewnie nie będziemy praktykować całej serii ale poznamy najważniejsze kwestie, bez których ani rusz! Spojrzymy też na praktykę jak na całość.

Zapisuję się!

Na to, czym jest ashtanga joga? Dlaczego każdego dnia? Jak praktykować codziennie? Co jeśli nie mam tyle czasu? Dlaczego warto? Jak modyfikować pozycje i nad czym pracować? Czym są yamy niyamy? Po co driszti? Dlaczego dobrze jest się spocić w czasie praktyki? I dlaczego ostatecznie nie o wyniki i fizyczność tutaj chodzi…

Na kursie podzielę się z Tobą także swoim doświadczeniem

Czym jest Ashtanga Vinyasa Joga poza praktyką na macie dla mnie?
Co mi daje jej rutyna i stałość sekwencji?
Jak pracuję z oddechem i gdzie jestem w czasie praktyki?
Jak joga pozwala mi żyć w pięknych i trudnych momentach życia?
Skąd ten spokój, skoro praktyka jest tak intensywna i wymagająca?
Chciałabym, żeby ten kurs pozwolił Ci oswoić ten styl jogi i pokazać, że przy odrobinie zaangażowania i poświęcenia joga może stać się Twoją rutyną. Wspierając codzienne nie zawsze łatwe życie.

Harmonogram kursu

Spotykamy się na jednym spotkaniu kursowym, poza kursem możesz niemalże każdego dnia przychodzić na własną, indywidualną praktykę jogi (w grafiku zajęcia mysore). To wszystko za sprawą karnetu open, który dodamy do Twojego konta w chwili zapisu na kurs!

10.00-11.00 Tristana, czyli fundamenty praktyki, 
11.00-12.00 Ashtanga Basic powitanie słońca i asany omówienie 
12.00-12.30 sekwencja kończąca praktykę i jej najważniejsze aspekty 
12.30-13.00 rozmowa i pytania

Gdzie i kiedy?

11.05.2024 r. (sb) w godz. 10.00-13.00
Kurs odbywa się stacjonarnie w szkole jogi: Jogadom ul.Kościuszki 62 w Katowicach (2 piętro)

Zapisy i inwestycja

JOGADOM KATOWICE
Zapisać na kurs możesz się bezpośrednio klikając tutaj
💸Inwestycja:
220 zł spotkanie kursowe (bez karnetu open)
380 zł udział w spotkaniu kursowym + karnet open na 30 dni
220 zł cena dla osób z aktywną kartą MedicoverSport (z karnetem)

🔶Jeśli potrzebujesz fakturę zaznacz tę informację od razu podczas zapisu na kurs.
🔶Jeśli jesteś chory/a bądź kontuzjowany i nie możesz wziąć udziału w warsztacie możesz oddać komuś swoje miejsce informując nas o tym wcześniej.

O prowadzącej:

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga i Yin Jogi. Od 2019r. właścicielka Katowickiej szkoły Jogadom, gdzie z pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z uczniami. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie. Aktualnie rozwija swoje umiejętności trenerskie w szkole trenerów, a swoją pasję do kobiecej jogi rozwija na kursie „Jestem Kobietą” w nurcie kundalini i yin jogi.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do siebie samych. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Masz pytania, wątpliwości? Napisz lub zadzwoń. Szkoła jest otwarta dla Ciebie, a my jesteśmy po to, żeby Ci pomóc:
📧jogadom.katowice@gmail.com
📞535303985