Jogadom

start: 25 czerwca 2024

Kameralny kurs jogi dla początkujących – w szkole i online

Szukasz aktywności na wakacyjne wieczory? Chcesz lepiej poznać swoje ciało i nawiązać z nim więź? Jesteś w dobrym miejscu!

👉Kurs ma na celu przekazanie Ci wiedzy na temat bezpiecznej praktyki jogi, zmniejszenia napięć i poprawy mobilności Twojego ciała, oraz zmniejszenie poziomu stresu, dzięki praktyce relaksacji i nauki świadomego oddechu.
Na kursie chcemy skierować Twoją uwagę do ciała, świadomej pracy mięśni, ucząc się na doświadczeniach własnych. Dowiesz się dlaczego tak ważna jest miednica i jej prawidłowe ustawienie, a zaraz za nią Twój kręgosłup! Dzięki temu praktyka jogi będzie przynosić Ci radość, zwiększy zakresy i zmniejszy napięcia w ciele, a to przyczyni się do lepszej jakości życia.

Kto może przyjść na nasz kurs?

Każdy! Jest to idealna forma dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę z jogą oraz które już praktykują od niedługiego czasu i chciałaby merytoryczne ugruntować bazową wiedzę dotyczącą podstawowych asan, technik oddechowych oraz sztuki relaksu.

Możesz skorzystać z kursu również mając kartę Medicover Sport!

Zapisuję się!

Dlaczego warto przyjść do Jogadom?

Jogadom, to kameralna szkoła. A to jest niezmiernie ważne szczególnie na początku Twojej praktyki.. Każdy z nas jest zupełnie inny – ma inną budowę, sylwetkę i postawę, dlatego często tą samą pozycje dobrze jest dopasować do indywidualnych potrzeb.
Na kursie dowiesz się i doświadczysz, jak bezpiecznie pracować z ciałem tak, aby podczas wspólnej praktyki w grupie czuć się swobodnie, jednocześnie biorąc pod uwagę Twoje własne możliwości i ograniczenia.

Gdzie i kiedy?

Kurs odbywa się stacjonarnie w szkole jogi: Jogadom ul. Kościuszki 62 w Katowicach.
🔸️ Jednocześnie wszystkie zajęcia są transmitowane online na zamkniętej grupie na Facebooku, do której dostaniesz dostęp po wpłacie pierwszej raty.
🔸️ Jeśli więc nie możesz pojawić się na zajęciach, możesz je śmiało odrobić w domu!

Czerwiec/lipiec

Terminy spotkań:
– czerwiec: 25.06, 27.06
– lipiec: 2.07, 4.07, 9.07, 11.07, 16.07, 18.07
Wtorki, czwartki w godz. 19.15-20.45

Jak przygotować się do zajęć?
Wystarczy, że przyjdziesz! Tak naprawdę niczego więcej nie potrzebujesz, poza wygodnym strojem. W szkole mamy maty i cały sprzęt, z którego możesz korzystać. Pamiętaj, że ćwiczymy boso!

Z czego będzie składał się kurs:

👉Nauka podstawowych pozycji jogi, podzielona na grupy asan: pozycje stojące, siedzące, wygięcia do przodu (skłony), wygięcia do tyłu, pozycje aktywujące centrum, pozycje odwrócone.
👉Rozluźnianie napięć w ciele w oparciu o jogę powięziową i wiedzę anatomiczną o taśmach powięziowych. Automasaże ciała z uwagą na najczęściej napięte mięśnie i punkty spustowe ciała.
👉Relaksacje i pracę z oddechem, dzięki czemu odprężysz swój umysł i wyciszysz myśli. Doświadczysz, jak ogromny wpływ na Twoje ciało ma Twój oddech i jak na co dzień pracować, żeby zmniejszać poziom stresu i napięcia.

Zapisy i inwestycja

JOGADOM KATOWICE
Aby zapisać się na kurs kliknij tutaj.

Inwestycja:
Kurs stacjonarny w Katowicach z dostępem online: 380zł
Kurs online: 200 zł
Karta MedicoverSport (kurs online/stacjonarny): 280 zł (z czego za każdą obecność na zajęciach zwracamy 15 zł. Przy 100% frekwencji zwrot wynosi 120 zł., a cena kursu to 160 zł).

🔸️Gwarancją rezerwacji miejsca, a tym samym udziału w kursie stacjonarnym jest wpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł, pozostała część kwoty płatna do 2.07.2024 r.
🔸️Rezygnacja z kursu na 7 dni przed rozpoczęciem bądź w trakcie łączy się z pokryciem pełnej kwoty za kurs.
🔸️ Jeśli potrzebujesz fakturę zaznacz tę informację od razu podczas zapisu na kurs.
🔸️Jeśli jesteś chory/a bądź kontuzjowany i nie możesz wziąć udziału w kursie możesz oddać komuś swoje miejsce informując nas o tym wcześniej.
🔸️Rozliczenie zwrotów dla osób z kartą medicoversport do 14 dni po zakończeniu kursu. Przy braku wiadomości zwrotnej od klienta z danymi do przelewu, kurs traktujemy jako rozliczony.

Masz pytania, wątpliwości? Napisz lub zadzwoń. Szkoła jest otwarta dla Ciebie, a my jesteśmy po to, żeby Ci pomóc:
📧 jogadom.katowice@gmail.com
📞 535303985