Jogadom

8-9 czerwca 2024

Warsztat: poprzez fizyczne zaangażowanie do wewnętrznej spójności

To spotkanie dedykowane jest zintegrowaniu praktyki na poziomie ciała, poznając i zgłębiając detale, ale też na poziomie filozofii, która jest nieodłącznym aspektem praktyki, wskazówkami i polem ochronnym. 

Harmonogram warsztatów

Sobota, 8 czerwca 2024 godz. 9.00-12:00

Warsztaty: Oddech, bandhy i forma

Jak nawyki oddechowe, posturalne i ruchowe wpływają na kształt i efekt praktyki? Jak angażować ciało w najbardziej wspierający sposób? Czego uczy fizyczna praktyka i jak korzystać z tych lekcji? Poczujemy w praktyce, jak eksplorowanie asan od wewnątrz daje dostęp do uczuć głębokiego skupienia, stabilności i lekkości, które przekładają się na jakość Naszej codzienności. Po części warsztatowej zaproszenie do praktyki prowadzonej z wykorzystaniem tej wiedzy.

Niedziela, 9 czerwca 2024 godz. 9.00-12:00

Praktyka prowadzona + Mysore & Rozmowa 

Po sobotnim spotkaniu każda i każdy będzie w stanie praktykować część sekwencji wspieraną prowadzeniem i dokładnymi wskazówkami. Ci, którzy są osadzeni w metodzie, będą kontynuować w formie Mysore. Na zakończenie Justyna opowie o wartości tradycyjnej praktyki, doświadczeniach z Indii oraz będzie czas i przestrzeń na pytania.

Zapisy i inwestycja

Inwestycja: 400 zł

Kliknij tutaj, aby dokonać zapisu na warsztat i zagwarantować rezerwację miejsca.

O prowadzącej

Justyna Traczyk ~ od 20 lat praktykuje w metodzie Ashtanga Yogi, którą
pielęgnuje w Indiach, pod okiem tradycyjnych nauczycieli. Regularna praktyka stała się dla niej punktem wyjścia do poznawania innych form ruchu i czucia ciała.Na przestrzeni lat uczyła jogi, uważności i prowadziła warsztaty dla kobiet w różnych częściach świata, od Indii po Zachodnie Wybrzeże USA i od Szwecji po Portugalię. Obecnie opiekuje się własnym miejscem w Warszawie, zorganizowała też kilkadziesiąt wyjazdów łączących jogę i czas blisko natury.
Jest terapeutką mięśni dna miednicy wg szwajcarskiej metody BEBO® .
W kanadyjskiej szkole Trauma Informed Practice zgłębia podejście
uwzględniające doświadczenia przeżytych traum i sposoby, dzięki którym można wspierać procesy przywracania sprawczości i odbudowywania poczucia bezpieczeństwa. Ukończyła edukację w metodzie Somatic Yoga.
Każdy dzień wypełnia odżywczym ruchem. Oprócz praktyki jogi, wspina się w górach i na ściankach wspinaczkowych, ćwiczy pilates, wybiera rower lub spacer i chętnie eksploruje każdą nową aktywność.
Założycielka EcoYogicCollective, inicjatywy, która łączy wartości filozofii jogi i troski o planetę. Dzika przyroda daje jej największe ukojenie i wprawia w zachwyt, który utrwala jako fotografka starając się poprzez zdjęcia uwrażliwiać w temacie ekologii.