Jogadom

Poznajmy się!

Kameralna szkoła jogi w Katowicach

Głęboko wierzymy, że w kameralnej przestrzeni możesz odnaleźć nie tylko spokój i poczucie bezpieczeństwa w trakcie praktyki jogi, ale również bliskie Tobie relacje z innymi i odnaleźć zagubioną przyjaźń ze sobą samym.

Jogadom, to szkoła jogi która powstała z pasji:

Pasji do świadomego ruchu połączonego z oddechem i pasji do bycia z innymi i dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem. Nasza szkoła, to kameralna przestrzeń, w której zależy nam na Twoim rozwoju, wzajemnych relacjach i odnajdywaniu w sobie głębokiego spokoju, który gdzieś głęboko ukryty czeka na chwilę zatrzymania i oddechu. 

Chcemy budować w Tobie świadomość zdrowego ruchu, dzielić się filozofią jogi na naszych kursach i pokazywać czym jest joga poza jej fizycznym aspektem. Jogadom, to miejsce w którym spokojnie i bez presji rozpoczniesz swoją praktykę jogi i krok po kroku będziesz mógł ją kontynuować – łagodnie i spokojnie, lub dynamicznie i bardziej wysiłkowo. To, którą drogę wybierzesz zależy od Ciebie i Twoich potrzeb, które również mogą się zmieniać.

Jogadom kiedyś był również moim  domem..

Na samym początku w szkole jogi również mieszkałam – Ania, właścicielka i nauczycielka – stąd też nazwa taka, a nie inna. Lubiłam gościć innych w moim domu, ucząc ich i dzieląc się swoją pasją. Jednak  przyszedł czas kiedy również chciałam zapraszać gości m.in. tych prowadzących warsztaty i zaprosić innych nauczycieli do współpracy. Wtedy też podjęłam decyzję, że szkoła zostaje i chcę żeby działo się tu więcej: zajęć, warsztatów i wydarzeń.. Mniej więcej po dwóch latach prowadzenia szkoły zaproponowałam Kamili współpracę i tak trochę zmienił się charakter szkoły, a my w międzyczasie wyburzyliśmy kilka ścian..

Wciąż jednak zależy nam na tym, żeby pozostać kameralną szkołą jogi, a nasza przestrzeń miała w sobie dużo ciepła, domowego ogniska i przytulności. Jest dla nas niesamowicie ważne, to jak się u nas czujesz i to jakimi przedmiotami się otaczamy.

Jogadom mieści się na poddaszu w centrum Katowic, niedaleko Parku Kościuszki dzięki czemu łatwiej do nas dojedziesz, nawet komunikacją miejską. Jeśli chcesz przyjechać do nas autem, pamiętaj że czasami trzeba dłużej szukać miejsca do parkowania! Jednak wiemy, że mimo  to chętnie do nas przyjeżdżacie i wracacie, by regularnie z nami praktykować jogę!

Jeśli właśnie zaczynasz swoją przygodę, koniecznie zapisz się na kurs dla początkujących!

Jeśli już praktykujesz jogę zapraszamy Cię do kontaktu – w Jogadm mniej pratykujemy z pomocami do jogi, więcej praktyk jest dynamicznych, dlatego żeby znaleźć idealne dla siebie miejsce w naszej szkole najpierw do nas napisz!

Znajdź coś dla siebie