Jogadom

21-24 listopada 2024

W harmonii ze swoim ciałem. Jesienny weekend w Agropustelniku

Zapraszamy Cię na kolejny wspólny, wspierający czas: „W harmonii ze swoim ciałem”.

Czas zatrzymania, spokoju, oddechu praktyki jogi, koncertów relaksacyjnych i wspólnych rozmów. Czas na bycie ze sobą i z innymi. To czas odpuszczenia, zatrzymania się i zapytania siebie: „Co teraz jest dla mnie ważne?” i wsłuchanie się w głos który płynie do Ciebie prosto z serca.

Jedziemy do naszego ulubionego miejsca: Agropustelnik na Dolnym Śląsku do którego my i Wy najchętniej wracacie! 

Plan na ten czas jest prosty: praktykowanie porannej ciszy i jogi o poranku, wspólne posiłki, popołudniowe warsztaty, przeżywanie radości i pięknych chwil razem, a wieczorem ukojenie ciała i duszy w wibracjach i dźwiękach.

Na wyjeździe Kornelia poprowadzi warsztat, którego szczegóły podamy już niedługo!

Warsztaty na wyjeździe

✨ Poranna praktyka jogi w tradycyjnym stylu Ashtanga Joga – styl mysore, z pełnym szacunkiem do kobiecej natury i cykliczności
✨Popołudniu warsztaty: yin jga, automasaż, miednica i centrum kobiecego ( i nie tylko) ciała.
✨ Poranna cisza i medytacja, która pomoże zacząć Ci dzień w ciszy, ze spokojem w sercu.
✨Wieczorne ceremonie dźwięku, pomagające rozpuścić stare i zrobić miejsce na nowe.
✨ Warsztat Kornelii

Jeśli chcesz jechać, ale masz obawy, bo dopiero zaczynasz, alb nigdy wcześniej nie byłeś na jodze – nic się nie martw! Warsztaty i praktyka jogi będzie dopasowana w taki sposób, żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze na wyjeździe! Dodatkowo, to jest naprawdę dobry czas i miejsce na rozpoczęcie praktyki jogi! 

W czasie wyjazdu będziemy koncentrować się wokół praktyki ashtanga jogi i jogi powięziowej, która pozwala na szybsze i głębsze rozluźnienie ciała, a co za tym idzie poczucie przestrzeni i rozluźnienia w ciele.

Misy – każdego wieczoru!

To czułe instrumenty, które pozwalają oczyścić ciało, umysł i duszę z niepotrzebnych toksyn. Oczyszczają, dostrajają, działają kojąco i uspokajająco. Ty nie musisz robić nic, wystarczy, że się położysz w najbardziej komfortowej pozycji i będziesz słuchać, zanurkujesz w tych dźwiękach. Misy teapeutyczne, to instrumenty, które uzdrawiają nie tylko duszę, ale ciało dotknięte różnymi schorzeniami, na przykład przewlekłym bólem, napięciami, przewlekłym stresem. To holistyczna terapia, która na dodatek jest bardzo przyjemna.

Gdzie i kiedy?

Termin: 21-24 listopada 2024 r.
Miejsce: Agropustelnik

Zapisy i rezerwacje:
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 680 zł.Pozostała kwota rozliczana jest gotówką na miejscu w dniu przyjazdu. Cena zawiera: 3 noclegi, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz wszystkie warsztaty. 

Kliknij tutaj, aby dokonać wpłaty zaliczki i zarezerwować miejsce na wyjeździe.

Ale jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy z zapisami napisz/zadzwoń do nas! jogadom.katowice@gmail.com albo tel. 535303985. Wpłata zwrotna tylko w przypadku odwołania rezerwacji na 30 dni przed wydarzeniem, później możesz przekazać swoją rezerwację innej osobie.

CENA: 1680 zł

Dodatkowo płatna: sauna 300zł/wieczór za grupę.

Pokoje

Do naszej dyspozycji będziemy mieć pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami. W przepięknym rustykalnym stylu. Poza tym cała jadalnia i sala do jogi jest również do naszej dyspozycji, no i siedlisko: łąki, staw, pieski i kotki do przytulania!

Chcę się zapisać 

Warsztaty poprowadzą

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga, Yin Jogi i jogi kundalini. Absolwentka Szkoły Trenerów Meritum, gdzie uważnie uczyła się, jak towarzyszyć innym w procesie zmiany. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za jego potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do źródła miłości. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Kornelia Machura – w niektórych kręgach znana jako Lilu. Cierpliwości nauczył ją haft. Dzięki nitkom zrozumiała, że podążanie za ściegiem, pozwala odkryć kolejne ścieżki w życiu. I tak dotarła do terapeutycznej mocy mis i gongu oraz kryształów. Jest certyfikowaną masażystką dźwiękiem, prowadzi kojące koncerty relaksacyjne.
Każdego człowieka traktuje jako nową historię i jak….misę, w której jest wiele dźwięków. marzy by każdy mógł usłyszeć pieśń swojego serca.
Mówi: “Jesteśmy jak misy i gong – filharmonia dźwięków i pełnia wibracji. Jesteśmy jak kryształy, składamy się z tych samych pierwiastków”.