Jogadom

start: 8 maja 2024

Kurs stania na głowie

4-dniowy kurs będzie zawierał w sobie szczyptę teorii, rozpuszczania napięć, pracę z oddechem, oraz soczystą praktykę w stylu vinyasy ukierunkowaną na pracę z konkretnymi obszarami naszego ciała!

Chcesz stanąć na głowię i zrozumieć dynamikę ruchu? Obawiasz się, że stanie na głowie to ciężka praca i zdecydowanie jeszcze nie dla Ciebie? A może chcę, ale się boję?
Zapraszamy Cię na kurs pozycji odwróconych. Nie ważne na jakim poziomie jesteś, te spotkania są dla każdego!

Co na kursie?

🔸️Techniki rozluźniania i automasażu z użyciem piłeczek.
🔸️ Dowiesz się, co działa w Twoim ciele w trakcie pozycji odwróconych.
🔸️ Popracujesz z obręczą barkową, przeponą i miednicą
🔸️Poszukasz pracy dla siebie, idealnej na ten moment i dowiesz się jak pracować dalej, żeby stanie na głowie było bardziej stabilne, albo jak wygląda praca w staniu na przedramionach.

Plan spotkań

Na początku poświęcimy swój czas na zapoznanie się ze swoją obręczą barkową – rozkładając ją na części skupimy się na tym jak ona funkcjonuje i dlaczego w pozycjach odwróconych jest naszym fundamentem. Następnie skupimy się na oddechu i porozmawiamy o przeponie. Nie zabraknie też informacji na temat naszego core i tego co dzieje się wewnątrz ciała w trakcie pozycji odwróconych. Porozmawiamy też o środku ciężkości naszego ciała – miednicy. Nauczymy się mapować przestrzenie zarówno jej jak i bioder. Na koniec wszystkie elementy spotkania połączymy w całość i po automasażu powięziowym oraz rozgrzewce ciała wejdziemy we flow Vinyasy z elementami przygotowującymi do pozycji odwróconych. Skupimy się także na staniu na głowie gdzie dowiemy się, że to tak naprawdę angażowanie całego naszego ciała.

Gdzie i kiedy?

Stacjonarnie w szkole jogi: Jogadom ul. Kościuszki 62 w Katowicach (2 piętro)

Przez 4 tygodnie od 8 maja 2024. Spotykamy się co środę od 19.30-20.45 

Dokładne daty spotkań: 8.05, 15.05, 22.05, 29.05

Jak przygotować się do zajęć?
Wystarczy, że przyjdziesz! Tak naprawdę niczego więcej nie potrzebujesz, poza wygodnym strojem. W szkole mamy maty i cały sprzęt, z którego możesz korzystać. Pamiętaj, że ćwiczymy boso!

Zapisy

JOGADOM KATOWICE
Zapis na kurs odbywa się w ramach karnetów na regularne zajęcia w naszej szkole. Aby zapisać się na zajęcia, przejdź do grafiku.