Jogadom

14-16 czerwca 2024

Sopatowiec: joga & chill w przyjaznym miejscu w górach

Zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat w wyjątkowym miejscu i wyjątkowych okolicznościach.

Sopatowiec 64, to najbardziej przyjazne miejsce w górach, jakie kiedykolwiek poznałam. A Gosia, kobieta mieszkająca w domu to jedna z najwspanialszych osób, które miałam okazję w swoim życiu spotkać. To jedno z tych miejsc, które bez względu na okoliczności panujące i warunki dookoła warto odwiedzić. Gosia, to niezwykła kobieta nie tylko karmiąca przepysznym pożywieniem, ale również swoim ciepłem, miłością i gościnnością..

Jadę z Wami!

We wrześniu 2022 roku dom, w którym mieszkała Gosia i przyjmowała gości spłonął. Pożar strawił dom, ale duch miejsca pozostał. Dlatego ten warsztat będzie warsztatem wyjątkowym. Nie warto mieć wielu oczekiwań, ale warto otworzyć się na zupełnie nowe i nieoczekiwane. Jeśli pogoda pozwoli wiele zajęć odbędzie się na zewnątrz, ale też spokojnie – jest cudowna stodoła, która będzie gościć nas na praktykę i nie tylko. Dzień rozpoczniemy medytacją, chłonąc energię miejsca i wsłuchując się w odgłosy natury. W plenerze będziemy medytować, świadomie oddychać i zwiedzać okolicę.

Spanie i mieszkanie:

Ponieważ pożar pochłonął dom wraz z pokojami i strychem – aktualnie trwa odbudowa. Warunki będą szczególne: w stodole będziemy praktykować i spać (ew. również w namiotach). – potrzebny Ci będzie ciepły śpiwór i karimata. Będą polowe prysznice, umywalki i toalety i jak zawsze przepiękna przyroda, widok na zalesione wzgórza Beskidu Sądeckiego, oraz szczególna atmosfera, która sprawia, że wszyscy, którzy tu trafią stają się szczęśliwsi.

​Wyżywienie

Jedno z najlepszych pod słońcem! Sopatowiec 64 słynie z autorskiej kuchni Małgosi Kacner i nic się w tym temacie nie zmieniło. Małgosia gotuje zgodne z zasadami Pięciu Przemian, korzystając z ekologicznych warzyw, ziół i owoców, pochodzących z własnego ogródka oraz od zaprzyjaźnionych sąsiadów. Z pasji Małgosi do gotowania urodziła się przepięknie wydana książka „Kolor, zapach, smak, intencja”, gdzie przepisy okraszone są dawką filozofii właścicielki Sopatowca 64, a później kolejna książka „Bynajmniej nie o strapieniu”, w której jest jeszcze więcej wspaniałych przepisów.

Kiedy i gdzie?

14-16 czerwca 2024r., Sopatowiec 64, przyjazny dom w górach
Plan Dnia (ramowy):

PIĄTEK
17.30 KOLACJA
19.00 ŁAGODNA PRAKTYKA PO PODRÓŻY

SOBOTA:
7.00 PORANNA MEDYTACJA
7.30 ENERGETYCZNA JOGA
9.30 ŚNIADANIE
12.00 PRANAJAMA
13.30 OBIAD
16.30 VINYASA JOGA / ZAJĘCIA WARSZTATOWE
18.00 KOLACJA
20.30 OGNISKO

NIEDZIELA
7.00 PORANNA MEDYTACJA
7.30 ENERGATYCZNA JOGA
9.30 ŚNIADANIE
12.00 PRANAJAMA
13.30 OBIAD
14.30 WYJAZD

Jak trafić?

Jeśli chcesz wspólnie dojechać do ośrodka i podzielić się kosztem paliwa z innymi uczestnikami wyjazdu, będzie możliwość stworzenia wspólnego „bla blacara” na zamkniętej grupie, którą utworzymy na tydzień-dwa przed warsztatami.

Adres: Sopatowiec 64, 33-389 Jazowsko

Uwaga!!! Ostatni odcinek trzeba pokonać pieszo przez las, najlepiej z plecakiem i w porządnych górskich butach! Warto wziąć ze sobą ciepłe skarpety, czołówkę/latarkę, swój śpiwór i karimatę +jeśli chcesz spać w namiocie namiot. Koniecznie zabierz otwartą głowę, bo pogoda może nam pokrzyżować plany, ale też ciepło i przytulność miejsca wynagradza bardzo dużo.. no i to jedzenie gotowane z intencją!

Zapisy i inwestycja

Cena za nocleg (sala/namiot), wyżywienie i warsztaty: 870 zł

Z czego 420 zł zadatku (płatnego w aplikacji) jest gwarancją miejsca, pozostała kwota rozliczana gotówką na miejscu w dniu przyjazdu. Aby wpłacić zadatek i zarezerwować miejsce, kliknij tutaj.