Jogadom

22-28 lipca 2024

Wakacje z jogą – tydzień na Kaszubach

Zapraszam Cię na wyjątkowo proste i niespieszne wakacje z praktyką jogi do krainy otoczonej lasami i jeziorami, gdzie czas może się zatrzymać, a Ty nie martwiąc się o nic odpocząć.

To 7 dni i 6 nocy tuż nad rzeką w otoczeniu lasu. Tam, gdzie z poranną kawą możesz wyjść na pomost w ciszy by połączyć się ze sobą, poprzez wsłuchanie się i bycie w dźwiękach, pulsie i rytmie natury. 

Chcę podzielić się z Tobą prostym życiem: zdrową kuchnią, łagodnym i świadomym ruchem, spokojnym wdechem i wydechem i chwilami ciszy i spokoju. W poczuciu bezpieczeństwa i budowania wzajemnych relacji budzi się zwykła i nadzwyczajna radość, odpuszczenie i dystans do siebie i sytuacji. Takie wyjazdy poza ukojeniem przywracają szczery śmiech, pozwalają na łzy szczęścia i smutku i dają przestrzeń na bycie sobą w całości.

To będzie 7 zwykłych i niezwykłych dni razem, na które bardzo serdecznie Cię zapraszam!

Zapisuję się!

Joga na wyjeździe

Będziemy praktykować 2 razy dziennie. Poziom zajęć jest dostosowany do potrzeb każdego i każdej z nas. Jeśli masz ochotę jechać z nami nie martw się stopniem zaawansowania, wiekiem i możliwościami ciała, jogę każdy może praktykować na własnym poziomie. Ucząc jogi koncentruje się na budowaniu świadomej relacji z ciałem, zauważaniu jego potrzeb i sygnałów.

Koncentruję się na łagodnym podejściu i budowaniu życzliwej postawy dla siebie samej w czasie praktyki, co z kolei wpływa na redukcję stresu i rozluźnienie. Lekkość praktyki uwalnia napięcia i pozwala, żeby energia swobodnie przepływała przez Twoje ciało.

Wyżywienie

Karmienie dobrym i zdrowym jedzeniem to dla nas podstawa. Staramy się aby fizyczne ramy które tworzą nasze miejsce były wspierające do rozwoju osobistego, do tego aby tkać relacje z innymi i z naturą (swoją i tą która nas otacza). Tak pisze o swojej kuchni Żurawi Młyn. Wspierając lokalną społeczność i dbając o proste i zdrowe posiłki w większość produktów zaopatrują się u miejscowych rolników, dbając o wysoką jakość tego, co trafi do naszego żołądka.

Noclegi

Żurawi Młyn oferuje komfortowe i pięknie urządzone pokoje, każdy z innym wnętrzem i temperamentem. Pokoje są 1-2-3-i 4-osobowe, dzięki czemu będziesz mieć zapewniona prywatność. A każdy pokój zawiera łazienkę.

Zapisy i inwestycja

Termin wyjazdu: 22-28 lipca 2024 r.
Lokalizacja: Żurawi Młyn, ul. Ciemno 46, 77-134 Ciemno

Zapisy do 30 kwietnia 2024r. – 2 450 zł
Zapisy po 30 kwietnia 2024r. – 2 700 zł

Aby dokonać zapisu, kliknij tutaj.
Cena zadatku, to kwota 1500zł., płatna przy zapisie. Jednocześnie jest to gwarancja miejsca. Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu.

Cena zawiera:
6 noclegów i wyżywienie 3 razy dziennie, 
2 sesje jogi, medytacji i oddechu każdego dnia

O prowadzącej

Nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga, Yin Jogi i jogi kundalini. Absolwentka Szkoły Trenerów Meritum, gdzie uważnie uczyła się, jak towarzyszyć innym w procesie zmiany. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za jego potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do źródła miłości. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska