Jogadom

13-16 kwietnia 2023

W harmonii ze swoim ciałem. Kobiecy weekend w Agropustelniku

To wspólny czas pełny wyciszenia, spokoju, praktyki jogi, medytacji i wspólnych rozmów. Czas na bycie ze sobą i z innymi. To czas odpuszczenia, zatrzymania się i zapytania siebie: „Co teraz jest dla mnie ważne?” i wsłuchanie się w głos który płynie do Ciebie prosto z serca.

Jedziemy do ulubionego miejsca, Agropustelnik, do którego najchętniej wracamy! Tym razem warsztat będzie wspólnie poprowadzony razem z Kornelią, znaną jako LiluArt. Będziemy praktykować ciszę i praktykę jogi rano, wspólne bycie, przeżywanie radości i pięknych chwil popołudniami, a wieczorem ukoimy ciało w dźwiękach.
Dodatkowo na wyjeździe Konelia poprowadzi warsztat: Talizman i pudełko mocy!

Wszystkie szczegóły wyjazdu

✨ 3 noce i 4 dni w cudownym miejscu, Agropustelnik.
✨ Poranna, energetyczna praktyka jogi w tradycyjnym stylu Ashtanga Joga z pełnym szacunkiem do kobiecej natury i cykliczności.
✨ Praktyka Popołudniowa Łagodna: joga powięziowa i yin pokaże Ci jak bardzo i dlaczego warto odpuszczać. W ciszy i długości będziesz mieć czas na przyjrzenie się myślom i emocjom. Usłyszysz zabiegany umysł i być może przekonasz się, że nie ma on wiele wspólnego z Tobą. Wyciszając odnajdziesz ciszę i spokój które tam głęboko, głęboko są schowane.
✨ Poranna cisza, medytacja i praktyka uważności, która pomoże zacząć Ci dzień w ciszy, ze spokojem w sercu.
Wieczorne ceremonie dźwięku, pomagające rozpuścić stare i zrobić miejsce na nowe.
✨ Warsztat: Talizman i pudełko mocy, który pozwoli Ci jeszcze głębiej odkrywać siebie i swój potencjał.

Jeśli chcesz jechać, ale masz obawy, bo dopiero zaczynasz, alb nigdy wcześniej nie byłeś na jodze – nic się nie martw! Warsztaty i praktyka jogi będzie dopasowana w taki sposób, żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze na wyjeździe! Dodatkowo, to jest naprawdę dobry czas i miejsce na rozpoczęcie praktyki jogi! W czasie wyjazdu będziemy koncentrować się wokół praktyki ashtanga jogi i jogi powięziowej, która pozwala na szybsze i głębsze rozluźnienie ciała, a co za tym idzie poczucie przestrzeni i rozluźnienia w ciele.

Warsztat pudełko i taliznam mocy

Każda z nas odbędzie być może zacznie podróż Bohaterki w poszukiwaniu swoich mocy i narzędzi, które będą Tobie towarzyszyć w dalszej drodze. Zanurkujmy w Ziemi, by w jej ciepłym brzuchu odnaleźć i poznać moc kryształów. Przygotowałam na to spotkanie medytację, która pomoże nam dotrzeć do Źródła Będą nam w tym towarzyszyć kamienie. Poczujemy i zobaczymy więcej, a dzięki temu spojrzysz na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Po medytacji każda uczestniczka skrystalizuje intencję i wspólnie stworzymy talizman mocy – pierścionek, z kamieni, które Cię zawołają.

Z czym wrócisz do domu? 
*z pudełeczkiem mocy wypełnionym kryształami 
*pierścionkiem, który będzie przypominał o intencji i mocy, którą w sobie masz 
*medytacją, do której zawsze będziesz mogła sięgnąć 

Misy – Każdego wieczoru!

Misy to czułe instrumenty, które pozwalają oczyścić ciało, umysł i duszę z niepotrzebnych toksyn. Oczyszczają, dostrajają, działają kojąco i uspokajająco. Ty nie musisz robić nic, wystarczy, że się położysz w najbardziej komfortowej pozycji i będziesz słuchać, zanurkujesz w tych dźwiękach. Misy teapeutyczne, to instrumenty, które uzdrawiają nie tylko duszę, ale ciało dotknięte różnymi schorzeniami, na przykład przewlekłym bólem, napięciami, przewlekłym stresem. To holistyczna terapia, która na dodatek jest bardzo przyjemna.

Sprawy organizacyjne

Termin: 13-16 kwietnia 2023r.,
Miejsce: Agropustelnik

Zapisy i rezerwacje:
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 480zł.
Bezpośrednio dane do wpłaty i rezerwacje znajdziesz pod linkiem: https://app.fitssey.com/…/B1E504D8-A86D-61CB…/overview

Ale jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy z zapisami napisz/zadzwoń do nas! jogadom.katowice@gmail.com albo tel. 789484919. Wpłata zwrotna tylko w przypadku odwołania rezerwacji na 14 dni przed wydarzeniem.

Pokoje i inwestycja

1530zł. do 14 lutego
1650zł. po 14 lutym

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 480zł. Pozostała kwota rozliczana jest gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.
Cena zawiera: 3 noclegi, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz wszystkie warsztaty. Dodatkowo płatna: sauna 300zł/wieczór.

Do naszej dyspozycji będziemy mieć pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami. W przepięknym rustykalnym stylu. Poza tym cała jadalnia i sala do jogi jest również do naszej dyspozycji, no i siedlisko: łąki, staw, pieski i kotki do przytulania!

Chcę się zapisać!

Warsztat poprowadzą:

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga, Yin Jogi i jogi kundalini. Absolwentka Szkoły Trenerów Meritum, gdzie uważnie uczyła się, jak towarzyszyć innym w procesie zmiany. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za jego potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do źródła miłości. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Harmonogram wyjazdu

Czwartek:
17:30 ciepła kolacja
20:00 powitalny krąg kobiet i ukojenie dźwiękiem na dobranoc.

Piątek:
7:30 – medytacja + praktyka jogi
9:15 – śniadanie
14:00 -obiad
15.30 – warsztat jogi – weź głęboki oddech, zadbaj o dno miednicy
18:00 – kolacja
19:00 – krąg + kąpiel w dźwiękach

Sobota:
7:30 – medytacja + praktyka jogi
9:15 – śniadanie
10:00 – Warsztat: talima i pudełko mocy
14:00 – obiad
15:30 – warsztat jogi – puść napięcia, uwolnij emocje
18:00 – kolacja
19:00 – krąg + kąpiel w dźwiękach

Niedziela:
7:30 – praktyka jogi
9:00 – śniadanie
10:00 krąg pożegnalny