Jogadom

23-26 listopada 2023

W harmonii ze swoim ciałem. Kobiecy weekend w Agropustelniku.

Zapraszamy Cię na kolejny wspólny, wspierający czas: „W harmonii ze swoim ciałem”

Czas zatrzymania, spokoju, oddechu praktyki jogi, koncertów relaksacyjnych i wspólnych rozmów. Czas na bycie ze sobą i z innymi. To czas odpuszczenia, zatrzymania się i zapytania siebie: „Co teraz jest dla mnie ważne?” i wsłuchania się w głos który płynie do Ciebie prosto z serca.

Jedziemy do naszego ulubionego miejsca: Agropustelnik na Dolnym Śląsku do którego my i Wy najchętniej wracacie! 

Plan na ten czas jest prosty: praktykowanie porannej ciszy i jogi o poranku, wspólne posiłki, popołudniowe warsztaty, przeżywanie radości i pięknych chwil razem, a wieczorem ukojenie ciała i duszy w wibracjach i dźwiękach.

Na wyjeździe Konelia poprowadzi warsztat: Talizman i pudełko mocy

Chcę się zapisać!

Szczegóły wyjazdu

Spędzimy 3 noce i 4 dni w cudownym miejscu jakim jest Agropustelnik.

Warsztaty na wyjeździe:
✨ Poranna praktyka jogi w tradycyjnym stylu Ashtanga Joga – styl mysore, z pełnym szacunkiem do kobiecej natury i cykliczności
✨Popołudniu warsztaty: yin joga, automasaż, miednica i centrum kobiecego ( i nie tylko) ciała.
✨ Poranna cisza i medytacja, która pomoże zacząć Ci dzień w ciszy, ze spokojem w sercu.
✨Wieczorne ceremonie dźwięku, pomagające rozpuścić stare i zrobić miejsce na nowe.
✨ Warsztat: Talizman i pudełko mocy, który pozwoli Ci jeszcze głębiej odkrywać siebie i swój potencjał.

Jeśli chcesz jechać, ale masz obawy, bo dopiero zaczynasz, alb nigdy wcześniej nie byłeś na jodze – nic się nie martw! Warsztaty i praktyka jogi będzie dopasowana w taki sposób, żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze na wyjeździe! Dodatkowo, to jest naprawdę dobry czas i miejsce na rozpoczęcie praktyki jogi! 

W czasie wyjazdu będziemy koncentrować się wokół praktyki ashtanga jogi i jogi powięziowej, która pozwala na szybsze i głębsze rozluźnienie ciała, a co za tym idzie poczucie przestrzeni i rozluźnienia w ciele.

Warsztat pudełko i talizman mocy: Każda z nas odbędzie podróż Bohaterki w poszukiwaniu swoich mocy i narzędzi, które będą towarzyszyć nam w dalszej drodze. Zanurkujemy w Ziemi, by w jej ciepłym brzuchu odnaleźć i poznać moc kryształów. Przygotowałam na to spotkanie medytację, która pomoże nam dotrzeć do Źródła Będą nam w tym towarzyszyć kamienie. Poczujemy i zobaczymy więcej, a dzięki temu spojrzysz na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Po medytacji każda uczestniczka skrystalizuje intencję i wspólnie stworzymy talizman mocy – pierścionek, z kamieni, które Cię zawołają.
Z czym wrócisz do domu?
*z pudełeczkiem mocy wypełnionym kryształami
*pierścionkiem, który będzie przypominał o intencji i mocy, którą w sobie masz
*medytacją, do której zawsze będziesz mogła sięgnąć

Misy – Każdego wieczoru! Misy to czułe instrumenty, które pozwalają oczyścić ciało, umysł i duszę z niepotrzebnych toksyn. Oczyszczają, dostrajają, działają kojąco i uspokajająco. Ty nie musisz robić nic, wystarczy, że się położysz w najbardziej komfortowej pozycji i będziesz słuchać, zanurkujesz w tych dźwiękach. Misy teapeutyczne, to instrumenty, które uzdrawiają nie tylko duszę, ale ciało dotknięte różnymi schorzeniami, na przykład przewlekłym bólem, napięciami, przewlekłym stresem. To holistyczna terapia, która na dodatek jest bardzo przyjemna.

Kiedy i gdzie?

Termin: 23-26 listopada 2023r.,
Miejsce: Agropustelnik

Do naszej dyspozycji będziemy mieć pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami. W przepięknym rustykalnym stylu. Poza tym cała jadalnia i sala do jogi jest również do naszej dyspozycji, no i siedlisko: łąki, staw, pieski i kotki do przytulania!

Zapisy i inwestycja

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 530zł. Aby dokonać zapisu na wyjazd, kliknij tutaj.

Ale jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy z zapisami napisz/zadzwoń do nas! jogadom.katowice@gmail.com albo tel. 535303985. Wpłata zwrotna tylko w przypadku odwołania rezerwacji na 30 dni przed wydarzeniem, później możesz przekazać swoją rezerwację innej osobie.

CENA:
przy zapisach do 31 sierpnia: 1530zł.
po 31 sierpnia: 1850zł.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 530zł. Pozostała kwota rozliczana jest gotówką na miejscu w dniu przyjazdu. Cena zawiera: 3 noclegi, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz wszystkie warsztaty. 

Dodatkowo płatna: sauna 300zł/wieczór za grupę.

Prowadzące

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga, Yin Jogi i jogi kundalini. Absolwentka Szkoły Trenerów Meritum, gdzie uważnie uczyła się, jak towarzyszyć innym w procesie zmiany. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za jego potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do źródła miłości. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Kornelia Machura – w niektórych kręgach znana jako Lilu. Cierpliwości nauczył ją haft. Dzięki nitkom zrozumiała, że podążanie za ściegiem, pozwala odkryć kolejne ścieżki w życiu. I tak dotarła do terapeutycznej mocy mis i gongu oraz kryształów. Jest certyfikowaną masażystką dźwiękiem, prowadzi kojące koncerty relaksacyjne.
Każdego człowieka traktuje jako nową historię i jak….misę, w której jest wiele dźwięków. marzy by każdy mógł usłyszeć pieśń swojego serca.
Mówi: “Jesteśmy jak misy i gong – filharmonia dźwięków i pełnia wibracji. Jesteśmy jak kryształy, składamy się z tych samych pierwiastków”.

Harmonogram wyjazdu

Czwartek:
17:30 ciepła kolacja
20:00 powitalny krąg kobiet i ukojenie dźwiękiem na dobranoc.

Piątek:
7:00 – praktyka jogi dla zupełnie początkujących.
7.30 – praktyka jogi dla osób znających styl mysore.
9:15 – śniadanie
14:00 -obiad
15.30 – warsztat jogi
18:00 – kolacja
19:00 – krąg + kąpiel w dźwiękach

Sobota:
7:00 – praktyka jogi dla zupełnie początkujących.
7.30 – praktyka jogi dla osób znających styl mysore.
9:15 – śniadanie
10:00 – Warsztat: talizman i pudełko mocy
14:00 – obiad
15:30 – warsztat jogi – puść napięcia, uwolnij emocje
18:00 – kolacja
19:00 – krąg + kąpiel w dźwiękach

Niedziela:
7:00 – praktyka jogi dla zupełnie początkujących.
7.30 – praktyka jogi dla osób znających styl mysore.
9:00 – śniadanie
10:00 krąg pożegnalny

Jadę z Wami!