Jogadom

5-11.06.2022

Mów sobie czule. Tydzień z jogą i warsztatami nad Bałtykiem

Zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd nad Polskie Morze! Wspólnie spędzimy 6 nocy i 7 dni ciesząc się ciszą i spokojem, jakie Bałtyk oferuje tuż przed sezonem.

Jeśli tylko:
✨Chcesz odpocząć i nie możesz już doczekać się urlopu.
✨Masz ochotę na ciszę, jaką przynieść może obcowanie z naturą w jej całym pięknie i obfitości.
✨Lubisz spędzać czas aktywnie, albo leniwie.
✨Potrzebujesz zatrzymania, wyciszenia i czasu dla siebie.

Zapraszamy Cię na wyjątkowy tydzień z jogą i warsztatami uważności.

Na warsztacie będziemy pracować z ciałem, dzięki praktyce jogi w różnych jej formach. A do warsztatów uważności, jak tylko się da będziemy wykorzystywać naturę! Pokażemy Ci, że praca z ciałem może być przyjemna i lekka. Że wewnętrznemu krytykowi może towarzyszyć Twój łagodny, współczujący przyjaciel z którym również warto się zaprzyjaźnić.

Warsztat kierowany jest do osób potrzebujących relaksu i oderwania od codzienności. Dla osób, które ciągle wymagają od siebie za dużo i za bardzo. I dla tych, których wewnętrzny krytyk zdecydowanie za często przejmuje stery nie dając przestrzeni na współczucie i czułość wobec siebie. Czas zatrzymania, refleksji, wycofania zmysłów i medytacji, a wszystko w dziewiczej przyrodzie bałtyckich plaż i sosnowych lasów.

Zapisuje się!

Co Cię czeka na naszym wyjeździe?

🧘‍♀️Codzienna poranna medytacja w ciszy na plaży i krótkie powitania słońca, oraz poranna kąpiel w Bałtyku (dla chętnych).
🧘‍♀️Codzienna poranna praktyka jogi, dostosowana do poziomu uczestników (również poziom początkujący).
🧘‍♀️Praktyka uważności w naturze (kąpiele leśne, spacery medytacyjne, praktyka pranajamy/oddechu).
🧘‍♀️ Popołudniowa joga, połączona z nauką Medycyny Chińskiej i pracy z energią.
🧘‍♀️Warsztaty uważnego współczucia i rozmów z wewnętrznym krytykiem.
🧘‍♀️Pełne wegetariańskie wyżywienie

Kiedy i gdzie?

5-11.06.2023 r.
Willa Mandala, Dziwnówek

Zapisy i inwestycja

Early birds do 30.04.2023r. – 1950zł
Po 30.04.2023r. – 2250 zł
Z czego 450zł zadatku (płatnego w aplikacji) jest gwarancją miejsca, pozostała kwota rozliczana gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Cena zawiera: 6 noclegów, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz warsztaty.

Aby zapisać się na wyjazd, kliknij tutaj.

Ośrodek i pokoje

Willa Mandala to miejsce, w którym tuż po przekroczeniu progu będziesz mógł przełączyć się w tryb slow life. Jeśli poszukujesz ciszy i pragniesz wypocząć od miejskiego zgiełku, obiecujemy, że zrelaksujesz się jak nigdy dotąd. Nasz dom to kameralna willa położona zaledwie 80 metrów od morza. Komfortowe pokoje 2, 3 osobowe oraz apartament, są urządzone tak, abyś chciał do nich wracać jak najczęściej. Nasi goście mówią, że to miejsce wyjątkowe, inne niż wszystkie, gdzie czas płynie jakby wolniej… i mają rację.

Piękno okolicznych lasów, szeroka i malownicza plaża zrelaksuje Twój umysł i ciało. Podobnie jak stylowa sala do jogi, którą będziesz oczarowany. Jeśli praktykujesz jogę nie musimy Cię przekonywać, jeśli to Twój pierwszy raz wierzymy, że będziesz naszym stałym gościem.

Więcej na: https://www.willamandala.com/o-nas

W pokojach znajdują się lodówki, tv, internet, suszarka do włosów, sprzęt plażowy. Sala do jogi z drewnianą podłogą z drewna Iroko ma około 80 metrów kwadratowych, z naszych doświadczeń, aby zapewnić komfort praktykującym, wchodzi na nią kilkanaście osób. Dysponujemy sprzętem takim jak koce, maty, bolstery, pasy, klocki.

Prowadzący:

Anna Sowińska, nauczycielka jogi, trenerka i pasjonatka życia w zgodzie z rytmem natury. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze. Uczy jak łagodnie i lekko praktykować jogę na macie i w codziennym życiu. Pasjonatka oddechu i mocy, jaką może oddziaływać na nasze zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne. „Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do siebie samych.” Ania Sowińska

Rafał Rogowicz, coach, terapeuta TSR, psychoterapeuta w trakcie kursu psychoterapii. Pracuje z ludźmi od ponad 20 lat wspierając ich w poszukiwaniu własnej drogi i odkrywania własnego potencjału. „To Ty jesteś ekspertem w swoim życiu zawodowym i prywatnym oraz posiadasz wszystkie niezbędne zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu, jak również znasz odpowiedzi niezbędne do skutecznego działania. Ja będę Ci towarzyszył i wspierał w procesie zmiany.” Rafał Rogowicz

Harmonogram wyjazdu

Orientacyjny Plan Dnia:

7.30-8.00 Praktyka Medytacji
8.00-8.30 Herbata/Napój Imbirowy
8.30-10.00 – Praktyka Jogi
10.00 – Śniadanie
11.00-13.30 warsztaty z Rafałem (przewidziane są 3 warsztaty)
14.00 Obiad
17.00-18.30 Warsztaty Jogi
19.00 Kolacja
20.00 Wieczorny Relaks

Zapisuje się!