Jogadom

5-11.06.2022

Tydzień nad polskim morzem

Zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd nad Polskie Morze! Wspólnie spędzimy 6 nocy i 7 dni ciesząc się ciszą i spokojem, jakie Bałtyk oferuje tuż przed sezonem.

Jeśli tylko:
✨Chcesz odpocząć i nie możesz już doczekać się urlopu?
✨Masz ochotę na ciszę, jaką przynieść może obcowanie z naturą w jej całym pięknie i obfitości?
✨Lubisz spędzać czas aktywnie
Zapraszam Cię na wyjątkowy tydzień, w czasie którego zaproszę Cię do kąpieli w naturze i zanurzenia się w praktykę jogi.

Na warsztacie praktykujemy głównie ashtanga jogę. Jeśli dopiero zaczynasz, taki tydzień może zainspirować Cię do regularnej praktyki, a jeśli praktykujesz – taki czas pomoże Ci jeszcze bardziej zagłębić się we własnej praktyce. Na popołudniowych warsztatach zajmiemy się praktyką powięziową i relaksacyjną. Dzień będziemy kończyć relaksacyjnie, tak jak poczujemy (joga nidra, restorative, wspólny krąg).

Warsztat kierowany jest do osób potrzebujących relaksu i oderwania od codzienności. Aktywny wypoczynek z nauką relaksacji, wycofania zmysłów i medytacji, a wszystko w dziewiczej przyrodzie bałtyckich plaż i sosnowych lasów, 80m od morza.

Zapisuje się!

Co Cię czeka na naszym wyjeździe?

🧘‍♀️Codzienna poranna medytacja w ciszy na plaży i krótkie powitania słońca, oraz poranna kąpiel w Bałtyku (dla chętnych).
🧘‍♀️Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi, dostosowana do poziomu uczestników (również poziom początkujący).
🧘‍♀️Praktyka i warsztaty mindfulness, wykorzystujące bycie w naturze (kąpiele leśne, spacery medytacyjne, praktyka pranajamy/oddechu).
🧘‍♀️Codzienne warsztaty jogi powięziowej, połączone z nauką Medycyny Chińskiej.
🧘‍♀️Warsztaty radzenia sobie ze stresem, wraz z praktycznymi narzędziami do wykorzystania w codziennych sytuacjach.
🧘‍♀️Pełne wegetariańskie wyżywienie

Kiedy i gdzie?

5-11.06.2023 r.
Willa Mandala, Dziwnówek

Zapisy i inwestycja

Early birds do 28.02.2023r. – 2050zł
Po 28.02.2023r. – 2300zł
Z czego 450zł zadatku (płatnego w aplikacji) jest gwarancją miejsca, pozostała kwota rozliczana gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Cena zawiera: 6 noclegów, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz warsztaty.

Aby zapisać się na wyjazd, kliknij tutaj.

Ośrodek i pokoje

Willa Mandala to miejsce, w którym tuż po przekroczeniu progu będziesz mógł przełączyć się w tryb slow life. Jeśli poszukujesz ciszy i pragniesz wypocząć od miejskiego zgiełku, obiecujemy, że zrelaksujesz się jak nigdy dotąd. Nasz dom to kameralna willa położona zaledwie 80 metrów od morza. Komfortowe pokoje 2, 3 osobowe oraz apartament, są urządzone tak, abyś chciał do nich wracać jak najczęściej. Nasi goście mówią, że to miejsce wyjątkowe, inne niż wszystkie, gdzie czas płynie jakby wolniej… i mają rację.

Piękno okolicznych lasów, szeroka i malownicza plaża zrelaksuje Twój umysł i ciało. Podobnie jak stylowa sala do jogi, którą będziesz oczarowany. Jeśli praktykujesz jogę nie musimy Cię przekonywać, jeśli to Twój pierwszy raz wierzymy, że będziesz naszym stałym gościem.

Więcej na: https://www.willamandala.com/o-nas

W pokojach znajdują się lodówki, tv, internet, suszarka do włosów, sprzęt plażowy. Sala do jogi z drewnianą podłogą z drewna Iroko ma około 80 metrów kwadratowych, z naszych doświadczeń, aby zapewnić komfort praktykującym, wchodzi na nią kilkanaście osób. Dysponujemy sprzętem takim jak koce, maty, bolstery, pasy, klocki.

Prowadząca

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga i Yin Jogi. Od 2019r. właścicielka Katowickiej szkoły Jogadom, gdzie z pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z uczniami. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie. Aktualnie rozwija swoje umiejętności trenerskie w szkole trenerów, a swoją pasję do kobiecej jogi rozwija na kursie „Jestem Kobietą” w nurcie kundalini i yin jogi.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do siebie samych. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Harmonogram wyjazdu

Orientacyjny Plan Dnia:

6.30-7.30 Praktyka Medytacji + Powitania Słońca nad morzem
7.30 – Herbata/Kawa/Napój Imbirowy/Świeże Owoce
8.00-10.00 – Praktyka Ashtanga Jogi
10.00 – Śniadanie
14.00 Obiad
17.00-18.30 Warsztaty Jogi Powięziowej
19.00 Kolacja
20.00 Wieczorny Relaks

Szczegółowy plan dnia wraz z wydarzeniami i warsztatami wkrótce.

Zapisuje się!