Jogadom

Zajęcia w Jogadom

Sprawdź, co będzie
dla Ciebie dobre

Yoga basic – kameralny kurs jogi dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą zacznij właśnie tutaj! 

To najbardziej podstawowy kurs w naszej szkole. To tutaj w sposób uporządkowany i dostosowany do Twoich potrzeb rozpoczniesz swoją praktykę. Jest to pierwszy i niezbędny krok w naszej ścieżce rozwoju.

Ile trwa kurs?

Kurs, to 8 lekcji, po 90min.
Czasami kurs jest intensywniejszy i odbywa się dwa razy w tygodniu, czasem kurs jest kursem dla osób bardziej zabieganych i zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
Wszystkie lekcje z kursu dostępne są również online, przez cały czas trwania kursu.

Dlaczego warto?
Nauczysz się sekwencji powitań słońca i dowiesz się jak w bezpieczny sposób wykonywać podstawowe pozycje jogi.  Porozmawiamy o oddechu i doświadczysz, jak ogromny wpływ ma on na Twoje samopoczucie i zmniejszanie napięcia. Dowiesz się czym joga jest poza matą i dlaczego jest ta bardzo wyjątkowa.

Jak się przygotować do zajęć?
Wystarczy, że przyjdziesz! Tak naprawdę niczego więcej nie potrzebujesz, poza wygodnym strojem.
W szkole mamy maty, z których możesz korzystać. Pamiętaj, że ćwiczymy boso!

Co po kursie?

Skończyłeś kurs i chcesz kontynuować swoją praktykę z nami? 

Wspaniale! Teraz najważniejsze, to zastanowić się na czym Ci najbardziej zależy:
Czy wolisz spokojne i łagodne formy jogi bardziej otwierające ciało i rozluźniające? Czy może masz ochotę świadomie, krok po kroku rozwijać swoją praktykę regularnie?

Spokojna praktyka jogi:

To u nas przeważnie zajęcia tematyczne: joga dla bioder, joga dla szyi i barków, yin joga, joga rozluźniająca, sekwencja księżycowa.

Chcę iść dalej:

To tu zapraszamy Cię na niekończącą się ścieżkę rozwoju zgodną z tradycją ashtanga jogi. Idealne zajęcia dla Ciebie po kursie, to: ashtanga basic, oraz grupa początkująca. Na tych zajęciach będziesz kontynuować i rozwijać swoją praktykę z kursu i krok po kroku będą stawiane przed Tobą nowe wyzwania, trudniejsze pozycje, ale też inne, być może głębsze aspekty jakie są związane z praktyką ashtanga jogi.

Czy muszę skończyć kurs yoga basic, żeby przyjść na te zajęcia?

Na łagodne zajęcia możesz dołączyć bez kursu. Spokojnie mogą być to Twoje pierwsze zajęcia jogi.

Jeśli chcesz rozpocząć praktykę w stylu ashtanga jogi zapraszamy Cię na zajęcia „grupa początkująca”, zarówno rano i wieczorem. To zajęcia, gdzie krok po kroku pod okiem nauczyciela w spokojny sposób rozpoczniesz swoją praktykę jogi, to tutaj dostosujemy do Twoich potrzeb i możliwości pozycje jogi, a Ty sam zdecydujesz o tym jakie tempo będzie dla Ciebie dobre. Te zajęcia są po prostu dla każdego!

Ashtanga joga, styl mysore

Ashtanga joga, to jedna z najbardziej skutecznych stylów jogi. Praktykowana w ułożonej sekwencji asan z uwagą skoncentrowaną na oddechu i ze spokojnym wzrokiem skierowanym w konkretne miejsce daje poczucie skupienia, koncentracji i wyciszenia natłoku myśli. Głównym wyróżnikiem ashtanga jogi jest stała sekwencja wykonywanych asan. Każdy ruch ma swój wdech i wydech, tu nie ma przypadków. Dzięki dynamice praktyki nasze ciało oczyszcza się również na poziomie fizycznym – wraz z potem pozbywamy się toksyn z ciała. Ashtanga joga ludziom na całym świecie pomaga w redukcji stresu, pomaga przywrócić siły witalne i sprawność fizyczną która pozwala się cieszyć życiem w każdym jego aspekcie!

Zajęcia mysore:

Styl Mysore jest najlepszym, najszybszymi i najbardziej efektywnym sposobem nauczania ashtanga jogi. Przeznaczony jest także dla osób początkujących! Każda osoba może liczyć w trakcie takich zajęć na pomoc i pokierowanie jej odpowiednio przez nauczyciela. Osobom początkującym zaleca się praktykowanie na początku co najmniej 2-3 razy w tygodniu.

W trakcie zajęć mysore każdy z uczniów praktykuje we własnym tempie, pod okiem nauczyciela. Podstawą pracy jest tzw. pierwsza seria zwana ‚Yoga Chikitsa’ – terapia jogą. Gdzie każdy uczeń wykonuje sekwencję asan dopasowaną do swoich możliwości, predyspozycji i stopnia zaawansowania, otrzymując od nauczyciela wskazówki i korekty odpowiednie dla siebie. O tym jak daleko zajdziesz w sekwencji decyduje nauczyciel i podejmuje on decyzję indywidualnie dla każdego ucznia w zależności od jego umiejętności, stanu zdrowia i samopoczucia.

Cena kursu w szkole:

 • 380 zł pełna kwota dwumiesięcznego kursu
 • 210 zł kwota kursu płatna w dwóch ratach

Cena kursu online:

  • 320 zł pełna kwota dwumiesięcznego kursu
  • 180 zł kwota kursu płatna w dwóch ratach 

yin joga,  joga tematyczna

To zajęcia dla osób po pierwszym kursie – yoga basic, preferujące łagodniejszą formę jogi.

Poziom zajęć:
Początkujący +

Dla osób ze słabszą kondycją fizyczną, dużymi napięciami w ciele. Dla osób z nieregularną praktyką, chcących chodzić rzadziej na zajęcia. Dla osób szukjących łagodnej, miękkiej i spokojnej praktyki.

Dlaczego warto?
Yin joga pozwoli Ci:
Rozluźnić napięte miejsca, zmniejszyć dolegliwości bólowe
Wyciszy i uspokoi system nerwowy.
Zrelaksować ciało i wyciszyć umysł
Łagodnie i świadomie możesz popracować z oddechem.
Łagodna Vinyasa:
Delikatnie wzmocni ciało i obudzi mięśnie do pracy.

Na te zajęcia po prostu przyjdź! Nawet jeśli będzie to Twoja pierwsza lekcja jogi!Po

Cena:

 • 40 zł / pojedyncze zajęcia
 • 120 zł / 4 spotkania w miesiącu
 • 180 zł / 6 spotkań w miesiącu
 • 200 zł / 8 spotkań w miesiącu
 • 240 zł/ karnet open

Vinyasa

Dla kogo?
Dla osób, po kursie jogi dla początkujących i min. po 2 miesiącach na grupie początkującej.
Dla osób które są aktywne i lubią dynamiczną jogę.
Dla osób praktykujących min. 3 miesiące jogę.

Dlaczego warto?
Vinyasa, to połączenie ruchu z oddechem. Tutaj to oddech prowadzi, a ruch zamienia się w dynamiczne flow. Te zajęcia mocno wzmacniają ciało, dodają energii, poprawiają wydolność organizmu. Zajęcia są prowadzone w tempie, dlatego ważne jest, żeby Twoje ciało miało już wytrzymałość, siłę i mobilność do lekkich i dynamicznych przejść. Jeśli chcesz dołączyć na zajęcia vinyasy – zacznij na kursie, lub grupie początkującej i po kilku miesięcy dołącz do tej grupy!

Cena:

 • 40 zł / pojedyncze zajęcia
 • 120 zł / 4 spotkania w miesiącu
 • 180 zł / 6 spotkań w miesiącu
 • 200 zł / 8 spotkań w miesiącu
 • 240 zł/ karnet open