Jogadom

start: 11 kwietnia 2023

Wdech-wydech, kurs jogi dla każdego

Wdech-wydech to pierwszy taki kurs jogi w naszej szkole. Przygotowujący do praktyki fizycznej ale i duchowej. Pokazujący w jaki sposób joga może towarzyszyć nam również poza matą!

Praktyka jogi stwarza okazje do regulowania systemu nerwowego, poszukiwania ukojenia i spokoju, uczy zatrzymania i poznawania siebie. Zaczynasz na poziomie ciała dowiadywać się o sobie wiele: gdzie ciało jest napięte, gdzie tkliwe, jak mi się oddycha, co czuję.

To dzięki tej pracy budujesz świadomość swojego ciała, doświadczasz odczuć płynących z niego. Dzięki świadomej pracy z oddechem doświadczysz zatrzymania, chwili koncentracji i skupienia.

Łącząc świadomie ruch ciała z oddechem budujesz pomost między światem zewnętrznym – tym wszystkim co jest dookoła Ciebie, a światem wewnętrznym – tym materialnym, na poziomie organów, mięśni i tkanek, ale też tym eterycznym i głębokim.

Chcesz się zapisać? Kliknij tutaj!

Wdech – wydech to kurs, w którym poza wskazówkami:

👉jak pracować z ciałem, żeby je wzmocnić, uelastycznić i nawiązać relację z nim
👉jak przywrócić prawidłowy wzorzec oddechu i nauczyć się rozluźniać mięśnie oddechowe 
👉jak odnajdywać ciszę, skupienie i uczyć się koncentracji

Dowiesz się, czym jest joga poza praktyką fizyczną i jak filozofia jogi może Cię wspierać w momentach wątpliwości, przezwyciężania trudności. Dzięki tym, czym jest joga poza matą dowiesz się też, jak zbudować cierpliwość i zaufanie. Dowiesz się jak praktykować jogę poza matą i dlaczego jest to tak istotne.

Kto może przyjść na nasz kurs i jak on wygląda?

Każdy! Jest to idealna forma dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę z jogą oraz które już praktykują od niedługiego czasu i chciałaby merytoryczne ugruntować bazową wiedzę dotyczącą podstawowych asan, technik oddechowych oraz sztuki relaksu.

Możesz skorzystać z kursu również mając kartę Medicover Sport!

Spotykamy się w każdy wtorek o 19.30-21.00 na lekcji jogi przez 6 tygodni, poza kursem możesz niemalże każdego dnia przychodzić na własną, indywidualną praktykę jogi (w grafiku zajęcia mysore). Możesz więc praktykować min. 2 razy w tygodniu, maks. 5 razy!

6 spotkań:

11 kwietnia: zacznij od podstaw: oddech i powitania słońca
18 kwietnia: zbuduj fundament praktyki 
25 kwietnia: gdzie świadomie kierujesz uwagę? Nauka koncentracji.
(2 maja – majówka, tydzień praktyki bez zajęć)
9 maja: uważność i współczucie, zajdź balans
16 maja: spokój i łagodność, połącz energię yin z yang
23 maja: inspiracje i praktyka własna

Kiedy i gdzie?

Kurs zaczynamy 11 kwietnia 2023r. i będzie trwał 6 tygodni, do 23 maja. Wszystkie zajęcia stacjonarnie odbędą się w Jogadom Katowice, ul. Kościuszki 62

Zapisy i inwestycja

Aby zapisać się na kurs bezpośrednio, kliknij tutaj.

Kurs stacjonarny w Katowicach: 380zł
Karta MedicoverSport (kurs online/stacjonarny): 200 zł (z czego za każdą obecność na zajęciach zwracamy 15 zł. Przy 100% frekwencji zwrot wynosi 120 zł., a cena kursu to 80 zł). Zajęcia w stylu mysore – dopłata 10zł do zajęć.

🔸️Gwarancją rezerwacji miejsca, a tym samym udziału w kursie stacjonarnym jest wpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł, pozostała część kwoty płatna do 18.04.2023r.
🔸️Rezygnacja z kursu na 7 dni przed rozpoczęciem bądź w trakcie łączy się z pokryciem pełnej kwoty za kurs.
🔸️ Jeśli potrzebujesz fakturę zaznacz tę informację od razu podczas zapisu na kurs.
🔸️Jeśli jesteś chory/a bądź kontuzjowany i nie możesz wziąć udziału w kursie możesz oddać komuś swoje miejsce informując nas o tym wcześniej.
🔸️Rozliczenie zwrotów dla osób z kartą medicoversport do 14 dni po zakończeniu kursu. Przy braku wiadomości zwrotnej od klienta z danymi do przelewu, kurs traktujemy jako rozliczony.