Jogadom

11-14 kwietnia 2024

W harmonii ze swoim ciałem, długi kobiecy weekend

Zapraszamy Cię na kolejny wspólny, wspierający czas, który pozwala się zatrzymać i wyciszyć. Znaleźć czas na rozmowy, drzemki i praktykę jogi. Czas na bycie ze sobą i z innymi. To czas odpuszczenia, zatrzymania się i zapytania siebie: „Co teraz jest dla mnie ważne?” i wsłuchanie się w głos który płynie do Ciebie prosto z serca.

„W harmonii ze swoim ciałem” jest właśnie takim weekendem! Z jednej strony zapraszającym do zatrzymania się, a z drugiej do poznania i spędzenia czasu z innymi kobietami. Nie zawsze jest poważnie, dużo częściej słychać śmiech i gwar rozmów. To na tych wyjazdach również często zawiązują się przyjaźnie i inspirujące relacje!

Jak co pół roku jedziemy do naszego ulubionego miejsca: Agropustelnik na Dolnym Śląsku

Plan na ten czas jest prosty: praktykowanie porannej ciszy i jogi o poranku, wspólne posiłki, popołudniowe warsztaty, przeżywanie radości i pięknych chwil razem, a wieczorem ukojenie ciała i duszy w wibracjach i dźwiękach.

Na wyjeździe Kornelia poprowadzi warsztat:

Szczegóły wyjazdu:
3 noce i 4 dni w cudownym miejscu jakim jest Agropustelnik

Warsztaty na wyjeździe:

  • Poranna praktyka jogi dla początkujących i dla osób praktykujących Ashtanga Jogę – styl mysore. Bywa, że są dwie różne grupy poranne.
  • Popołudniu warsztaty: yin joga, automasaż, joga hormonalna, głębokie rozluźnienie ciała.
  • Poranna cisza i medytacja, która pomoże zacząć Ci dzień w ciszy, ze spokojem w sercu.
  • Wieczorne ceremonie dźwięku, pomagające rozpuścić stare i zrobić miejsce na nowe.
  • Warsztat: ” Jestem cyklicznością” – układanie mandali z kwiatów i naturalnych materiałów w skupieniu, z intencją w ciszy. Będą nam też towarzyszyć minerały, kryształy, kamienie i zapachy. To będzie warsztat pogłębionego czucia i pełen niespodzianek, odkryć, zachwytów i wzruszeń.

Misy

Każdego wieczoru! Misy to czułe instrumenty, które pozwalają oczyścić ciało, umysł i duszę z niepotrzebnych toksyn. Oczyszczają, dostrajają, działają kojąco i uspokajająco. Ty nie musisz robić nic, wystarczy, że się położysz w najbardziej komfortowej pozycji i będziesz słuchać, zanurkujesz w tych dźwiękach. Misy teapeutyczne, to instrumenty, które uzdrawiają nie tylko duszę, ale ciało dotknięte różnymi schorzeniami, na przykład przewlekłym bólem, napięciami, przewlekłym stresem. To holistyczna terapia, która na dodatek jest bardzo przyjemna.

Jeśli chcesz jechać, ale masz obawy, bo dopiero zaczynasz, alb nigdy wcześniej nie byłeś na jodze – nic się nie martw! Warsztaty i praktyka jogi będzie dopasowana w taki sposób, żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze na wyjeździe.

Sprawy organizacyjne

Termin: 11-14 kwietnia 2024 r.
Miejsce: Agropustelnik
Zapisy i rezerwacje:
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 630zł.
Bezpośrednio dane do wpłaty i rezerwacje znajdziesz tutaj.

Ale jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy z zapisami napisz/zadzwoń do nas! jogadom.katowice@gmail.com albo tel. 535303985. Wpłata zwrotna tylko w przypadku odwołania rezerwacji na 30 dni przed wydarzeniem, później możesz przekazać swoją rezerwację innej osobie.

CENA:
przy zapisach do 15 lutego: 1630zł.
po 15 lutym: 1850zł.
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 630zł. Pozostała kwota rozliczana jest gotówką na miejscu w dniu przyjazdu. 

Cena zawiera: 3 noclegi, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz wszystkie warsztaty. Dodatkowo płatna: sauna 300zł/wieczór za grupę.

Pokoje

Do naszej dyspozycji będziemy mieć pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami. W przepięknym rustykalnym stylu. Poza tym cała jadalnia i sala do jogi jest również do naszej dyspozycji, no i siedlisko: łąki, staw, pieski i kotki do przytulania!

Warsztat poprowadzą

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga, Yin Jogi i jogi kundalini. Absolwentka Szkoły Trenerów Meritum, gdzie uważnie uczyła się, jak towarzyszyć innym w procesie zmiany. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za jego potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do źródła miłości. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Kornelia Machura – w niektórych kręgach znana jako Lilu. Cierpliwości nauczył ją haft. Dzięki nitkom zrozumiała, że podążanie za ściegiem, pozwala odkryć kolejne ścieżki w życiu. I tak dotarła do terapeutycznej mocy mis i gongu oraz kryształów. Jest certyfikowaną masażystką dźwiękiem, prowadzi kojące koncerty relaksacyjne. Każdego człowieka traktuje jako nową historię i jak….misę, w której jest wiele dźwięków. marzy by każdy mógł usłyszeć pieśń swojego serca. Mówi: “Jesteśmy jak misy i gong – filharmonia dźwięków i pełnia wibracji. Jesteśmy jak kryształy, składamy się z tych samych pierwiastków”

Ramowy harmonogram wyjazdu (może ulec zmianie)

Czwartek:
17:30 ciepła kolacja
19:30 powitalny krąg, łagodna praktyka jogi i ukojenie dźwiękiem na dobranoc.
Piątek:
7:00 – praktyka jogi dla początkujących
8.30 – praktyka jogi dla osób znających styl mysore.
9:15 – śniadanie
14:00 -obiad
15.30 – warsztat jogi
17:30 – kolacja
18:30 – krąg + kąpiel w dźwiękach
Sobota:
7:00 – praktyka jogi dla zupełnie początkujących.
7.30 – praktyka jogi dla osób znających styl mysore.
9:15 – śniadanie
10:00 – Warsztat: 
14:00 – obiad
15:30 – warsztat jogi – puść napięcia, uwolnij emocje
17:30 – kolacja
18:30 – krąg + kąpiel w dźwiękach
Niedziela:
7:00 – praktyka jogi dla zupełnie początkujących.
7.30 – praktyka jogi dla osób znających styl mysore.
9:00 – śniadanie
10:00 krąg pożegnalny