Jogadom

28 kwietnia - 3 maja 2023r.

Majówka z jogą 2023!

To już nasza kolejna majówka z jogą! Tym razem zapraszamy Was do jednego z naszych ulubionych miejsc — Krainy Szeptów, w przepięknej górskiej krainie.

6 dni i 5 nocy w przepięknym otoczeniu natury. Czas dla Ciebie, kiedy nic nie musisz, a możesz zrobić wiele: pójść na spacer w góry, posiedzieć z książką w ogrodzie, wstać na poranną jogę i skorzystać z wieczornej relaksacji i wyciszenia. A do tego wszystkiego karmisz się cudownym, ajurwedyjskim jedzeniem. Brzmi jak 5 dni spokoju i odpoczynku? Tak właśnie jest na naszych wyjazdach. Wrócisz z nich odprężona, z rozluźnionym ciałem i spokojniejszą głową.

Majówkowy weekend każdego dnia będziemy zaczynać medytacją i praktyką jogi. Na koniec dnia będzie przestrzeń na relaks, rozmowy, spacer i wspólne ognisko. W ciągu dnia czeka nas jeszcze jeden warsztat jogi i sporo czasu na spacery, rozmowy, czytanie książki i błogie lenistwo. Nasze wyjazdy, to przyjemne połączenie praktyki jogi z beztroskim spędzaniem czasu. W takiej formie, w jakiej lubisz: w grupie lub samotnie. Jogę będziemy praktykować na dworze albo na przepięknej sali, w zależności od pogody. Zaproszę Cię do praktyki Ashtanga jogi o poranku (tak, osoby nigdy niepraktykujące też dadzą sobie tutaj radę!), warsztatów popołudniowych łączących w sobie pracę z ciałem fizycznym i energetycznym i spokojnych, sprzyjających refleksji wieczorów.

Niech ten czas będzie czasem, który Cię otuli, wyciszy i nakarmi. Po wspólnym weekendzie wrócisz wypełniony witalnością, energią i radością życia! Taki wyjazd to okazja do bycia bardziej spontanicznymi i bardziej swobodnymi. To pozwala nam dotrzeć tam, gdzie być może czasami nie wypada, albo nie pasuje. Dzięki praktyce jogi zrzucisz napięcie, a okazje do bycia w przyrodzie i relaksacji pozwolą Ci się zatrzymać i spotkać się ze sobą. Takie wyjazdy z jogą to również wspaniała okazja, żeby poznać wspaniałych ludzi, dla których zdrowie i dobre samopoczucie są ważne!

Na majówce będzie kameralnie i swobodnie! Ten wyjazd jest absolutnie dla wszystkich — zapraszamy osoby początkujące, jak również osoby już praktykujące!

Kiedy i gdzie?

Termin: 28 kwietnia – 3 maja
Gdzie: Kraina Szeptów, Nowy Gierałtów

Zapisy i inwestycja:

Early Birds, cena do 10 marca 2023r.: 1650zł

Cena po 10 marca 2023r.: 1820zł

Z czego 450zł zadatku (płatnego w aplikacji) jest gwarancją miejsca, pozostała kwota rozliczana gotówką na miejscu w dniu przyjazdu. Cena zawiera: 5 noclegów, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz warsztaty.

Aby zapisać się na wyjazd kliknij tutaj

Ośrodek i pokoje:

… w miejscu, gdzie czas prawie się zatrzymał, nie przecieka przez palce w pogoni za tym, co i tak nieistotne i wciąż odległe. W miejscu, gdzie czas płynie leniwie, rozciągając każdą chwilę przyjemności w nieskończoność, gdzie marzenia plączą się z rzeczywistością, a życie zdaje się bajką. W takim miejscu, wśród zieleni lasów, szumu drzew i górskiego potoku, w starym ponad 100-letnim budynku, w którym kiedyś znajdowała się szkoła, czeka na Państwa „Kraina Szeptów”.

W „Krainie Szeptów” czekają pokoje 2- 4-osobowe. Wszystkie pokoje są z łazienkami i darmowym WiFi. W sali kominkowej można wygodnie posiedzieć i poczytać, miło spędzić czas w gronie nowych znajomych. W budynku obok znajduje się Czarchata, nasze miejsce do praktyki jogi i innych dobrych praktyk.

Prowadząca Zajęcia:

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga, Yin Joga i Joga Kundalini. Od 2019r. właścicielka Katowickiej szkoły Jogadom, gdzie z pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z uczniami. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu, 200H Kurs Jogi Kundalini i yin jogi „Jestem Kobietą”, 80H Terapii Jogą i od tego czasu regularnie uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie. „Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za potrzebami, możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do siebie samych. I do tej podróży chcę Cię zaprosić”.  Ania Sowińska

Harmonogram majówki z jogą 2023:

Orientacyjny Plan Dnia:

7.00 Praktyka Medytacji i Jogii
9.00 Śniadanie
czas wolny
13.00 Obiad
16.00-18.00 Warsztaty Jogi
18.30 Kolacja
19.30 Wieczorny Relaks/Krąg/Warsztaty

Zapisuję się!