Jogadom

start: 7 lutego 2023

Kameralny kurs jogi w szkole lub online!

Zacznij nowy rok z jogą! Znajdź czas dla siebie, wprowadź nowe rytuały do życia. Poczuj, że Twoje ciało jest Twoim domem i ciesz się nim!

Zapraszamy na kurs jogi od podstaw, w kameralnej i przyjemnej atmosferze!

Zapraszamy serdecznie na kameralny kurs jogi dla początkujących!
Bolą Cię plecy, masz mało energii, dużo siedzisz? Natłok myśli Cię przerasta, Twoja głowa nie może się uspokoić, a Ty szukasz czegokolwiek co mogłoby choć na chwilę Ci pomóc? A może szukasz narzędzia w zarządzaniu stresem i nadmiarem emocji?

Przyjdź na nasz kurs jogi dla początkujących w Katowicach, albo online! Przeczytaj, dlaczego warto zapisać się właśnie do nas:

Jogadom, to kameralna szkoła jogi w Katowicach. Nasze zajęcia dopasowane idealnie do potrzeb osoby początkującej, a kameralność grupy otwiera taką przestrzeń. W naszej szkole nie ma grobowej atmosfery i również na kursie jest przestrzeń na luz, śmiech, ale też głęboką pracę. Praktyka jogi pozwoli Ci uwolnić napięcia w ciele, ale też da Ci więcej luzu w życiu!

Kameralna szkoła – max 15 osób na kursie jogi stacjonarnie w Katowicach i tyle samo w szkole online. Szkoła Jogi, w której szybko poczujesz się jak u siebie w domu. Przyjazna atmosfera, troska o szczegóły Twojej praktyki i indywidualne podejście do potrzeb początkujących joginów, to kolejne powody dla których warto zapisać się na jogę dla początkujących!

Cały kurs jogi, to dwa miesiące praktyki. Spotykamy się na zajęciach jogi raz w tygodniu. Wszystkie zajęcia są nagrane i możesz z nich korzystać przez cały czas trwania kursu. Jeśli zapiszesz się na kurs jogi online możesz korzystać z lekcji „live”, albo odtwarzać lekcje w dowolnym dla Ciebie momencie. To tylko, albo aż 8 zajęć! Z naszego doświadczenia wiemy, że jest to idealny czas, żeby zdecydować czy joga jest również dla Ciebie. Namawiamy do tego, żeby korzystać z kursu dla początkujących maksymalnie i przychodzić na wszystkie zajęcia (albo je odtwarzać). Regularność pozwoli Ci już na samy początku zbudować nawyk regularnej praktyki jogi!

Zapisuje się na kurs jogi dla początkujących!

Masz wątpliwości?

A może jeszcze się zastanawiasz, bo.. czujesz, że jesteś zbyt sztywny, joga jest nudna i dla starszych osób, a może właśnie dla młodych, albo boisz się, że sobie nie poradzisz.. powodów, dla których możesz czuć skrępowanie przed przyjściem na kurs jogi dla początkujących może być naprawdę wiele, ale być może nie jesteś jedyną osobą, która się tego obawia. I prawda jest taka, że dopóki się nie zapiszesz, nie spróbujesz to nie dowiesz się jak jest na jodze..

Kto może przyjść na kurs jogi dla początkujących?

Każdy! Jest to idealna forma dla osób, które chcą bezpieczne się poruszać. Chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą, albo dla tych, którzy praktykują jogę od niedługiego czasu i chciałaby merytoryczne ugruntować wiedzę dotyczącą podstawowych asan, pracy z oddechem i poznać narzędzia redukcji stresu i nauki relaksacji.

Więcej o kursie jogi dla początkujących:

Kurs jogi dla początkujących w Jogadom ma na celu przekazanie Ci wiedzy na temat bezpiecznej praktyki jogi. Dzięki praktyce zmniejszysz napięć i poprawisz mobilność ciała. Zmniejszysz poziomu stresu, dzięki praktyce relaksacji i nauki świadomego oddechu. Dowiesz się dlaczego tak ważna jest miednica i jej prawidłowe ustawienie, a zaraz za nią Twój kręgosłup! Dzięki temu nawet jako początkujący jogin, czy joginka poczujesz radość już na początku praktyki jogi!

Z czego składa się kurs jogi dla początkujących?
– Nauka podstawowych pozycji jogi: pozycje stojące, siedzące, wygięcia do przodu (skłony), wygięcia do tyłu i pozycje wzmacniające mięśnie core.
– Rozluźnianie napięć w ciele, poprzez automasaże ciała z uwagą na najczęściej napięte mięśnie i punkty spustowe ciała.
– Praca z oddechem, redukcja stresu oraz nauka relaksacji.

Tak, chcę zapisać się na kurs!

Kiedy i gdzie?

Kurs odbywa się stacjonarnie w szkole jogi: Jogadom ul. Kościuszki 62 w Katowicach, lub gdziekolwiek chcesz na ziemi, dzięki jodze online!
Wszystkie zajęcia są transmitowane online na zamkniętej grupie na Facebooku, do której dostaniesz dostęp po wpłacie pierwszej raty. Jeśli więc nie możesz pojawić się na zajęciach, możesz je śmiało odrobić w domu!

Kiedy?
Luty i marzec – 8 spotkań po 1,5 godz. Terminy spotkań:

– luty: 14.02, 21.02, 28.02
– marzec: 7.03, 14.03, 21.03, 28.03
– kwiecień: 04.04

Cena i zapisy:

Zapisy na kurs jogi w Katowicach z dostępem online
Zapisy na kurs jogi online

Kurs jogi w Katowicach: 380 zł
Kurs jogi online: 200 zł
Karta MEDICOVER – Kurs jogi online/w Katowicach: 200 zł
(z czego za każdą obecność na zajęciach zwracamy 15 zł. Przy 100% frekwencji zwrot wynosi 120zł., a cena kursu to 80 zł).

Gwarancją rezerwacji miejsca, a tym samym udziału w kursie jest wpłata bezzwrotnego zadatku 200 zł, pozostała część kwoty płatna do 21.02.2023 r. Rezygnacja z kursu na 7 dni przed rozpoczęciem bądź w trakcie łączy się z pokryciem pełnej kwoty za kurs. Jeśli jesteś chory/a bądź kontuzjowany i nie możesz wziąć udziału w kursie możesz oddać komuś swoje miejsce informując nas o tym wcześniej.