Jogadom

7 października 2023

Joga Dance Flow

Joga i taniec to dwie największe pasje naszej nauczycielki Kornelii, które idealnie się ze sobą uzupełniają. Sama joga to dla niej stan zatrzymania, moment wsłuchania w swój oddech i ciało. Uczy ją głębokiego czucia siebie dzięki któremu nabiera większej świadomości ciała. Taniec zaś to dla niej styl życia. Gdyby mogła, tańczyłaby wszędzie i zawsze, ponieważ ma on dla niej leczniczą moc. Pomógł jej z regulowaniem swoich emocji, jednocześnie dając poczucie wolności. 

Dlatego postanowiła złączyć te dwa składniki i chciałaby zaprosić Was na pierwszy taki warsztat w Jogadom. To wprowadzenie do zajęć, które planujemy wprowadzić regularnie w piątki od 19.30, począwszy od października.

Będą to zajęcia na których połączymy praktykę jogi ze swobodnym ruchem. Na zajęciach zobaczymy jak można poruszać się w zgodzie z własnym ciałem i jego ograniczeniami, poszukamy w tym wszystkim przyjemności i radości z samego ruchu, takim jakim on się odbywa.. u nas. 

Nela lubi mówić, że każdy z nas doskonale wie jak się ruszać, ze względu na to, że każda cząsteczka naszego ciała tańczy w kolejnych sekundach naszego płynącego życia.. sam ten ruch można nazwać tańcem. Tańcem żywego ciała.

Dlatego jeśli chcesz spróbować nowej mieszanki ruchu, serdecznie Cię zapraszamy!

O prowadzącej

Kornelia Płaszczymąka – kobieta, tancerka, joginka, artystka. Od dziecka złączona z ruchem we wszelakiej formie. Połączona z tańcem współczesnym od ponad 12 lat, z jogą od 5. Nauczycielką jogi została 2 lata temu i od tamtej pory uczy w naszej szkole. Ma na koncie kilka sukcesów, które pchają ją w rozwoju tanecznym. Joga to dla niej lekarstwo na przebodźcowanie i uspokojenie. Jest dla niej również sposobem na wzmocnienie i stabilizację ciała po intensywnym treningu tanecznym. 
Jest miłośniczką ludzkiego ciała i pracy z nim. 
Ponad to zajmuje się zwoływaniem kobiecych kręgów oraz różnymi formami wyrazu artystycznego. 

Gdzie i kiedy?

Stacjonarnie w szkole jogi: Jogadom ul. Kościuszki 62 w Katowicach (2 piętro)

7 października 2023 r. w godzinach 10.00-13.00

Zapisy i inwestycja

JOGADOM KATOWICE
Zapisać na kurs możesz się bezpośrednio klikając tutaj.

Inwestycja: 100 zł

🔸️ Jeśli potrzebujesz fakturę zaznacz tę informację od razu podczas zapisu na warsztat.
🔸️Jeśli jesteś chory/a bądź kontuzjowany i nie możesz wziąć udziału w kursie możesz oddać komuś swoje miejsce informując nas o tym wcześniej.

Masz pytania, wątpliwości? Napisz lub zadzwoń. Szkoła jest otwarta dla Ciebie, a my jesteśmy po to, żeby Ci pomóc:
📧 jogadom.katowice@gmail.com
📞 535303985