Jogadom

16-23 marca 2024

Energetyczne Maroko

Zapraszam Cię na wyjątkową podróż do wietrznego miasta przepełnionego kolorami, dźwiękami, zapachami i smakami tuż nad oceanem. Miasta pełnego słońca i wiatru.. W tym czasie, kiedy w Polsce już nie możemy doczekać się ciepła i słońca w Maroku jest ono na wyciągnięcie ręki z całym energetycznym tyglem marokańskiej kultury.

Niech ta podróż będzie dla Ciebie również podróżą w harmonii ze sobą, energią grupy, w zachwytach nad światem i życiem samym w sobie. Pijąc powoli miętową herbatę poznasz opowieści, których być może nigdy byś nie usłyszał/a o marokańskich zwyczajach, rytuałach i symbolice. Dzięki cudownej kobiecie – Agacie, która od kilku lat mieszka w Essouierze. To ona zabierze Cię w niezwykłe miejsca, opowie o zwyczajach tutejszej kultury. Agata znalazła dla nas Riad tuż na oceanem i stworzyła cały program atrakcji!

O jodze

Każdy dzień będziemy zaczynać od praktyki jogi dopasowanej do każdej i każdego. Tak, żeby poczuć kontakt ze sobą, ciałem, oddechem i tym, co akurat przeżywasz. Bazą praktyki jest ashtanga joga i poranne zajęcia w stylu mysore. W zależności od wolnego czasu i Waszej energii popołudniu i wieczorem zaplanujemy spokojną medytację, pranajamę i yin jogę, żeby zrównoważyć energię.

O mieście

Essouiera, cieszy się łagodnym klimatem i oferuje wszystko, czego potrzeba do szczęścia: bezludne plaże, muzykę i sztukę na ulicach, historię, czarującą gościnność mieszkańców i doskonałą gastronomię.

Cena warsztatów i program

early birds: 775euro/osoba zapisy do 16 listopada
regularna cena: 825 euro/osoba po 16 listopada

Co zawiera cena?

•7 noclegów z marokańskim śniadaniem w pokojach z łazienkami w Riadzie wynajętym tylko dla nas 
•poranną praktykę jogi i pranajamy, 3 popołudniowe praktyki uziemiające połączone z medytacją
•całodniowy piknik nad oceanem,
•degustacja tradycyjnych potraw marokańskich i ceremonie parzenia marokańskiej herbaty wiosce u Berberów 
•wizytę w manufakturach, wytwarzających olej araganowy i marokańską ceramikę
•podróż karawaną wielbłądów nad brzegiem oceanu
•pobyt w tradycyjnym Hammanie z zabiegami pielęgnacyjnymi
•transfer z i na lotnisko Agadir (ok 180km)

Do Ciebie należy:
• zakup biletów lotniczych na dzień 16.03-23.03Wrocław-Agadir i Agdir-Wrocław
• ubezpieczenie podróży
• pozostałe posiłki, przekąski, woda, soki (ok 10-20euro/dzień)
• jeśli chcesz skorzystać z lekcji surfingu, jazdy konnej, czy przejażdżki kładem – weź ze sobą dodatkowe fundusze

Marokański targ kusi wyrobami od ceramiki, aż do dywanów – warto zabrać dodatkowe fundusze na prezent dla siebie i bliskich.

Nie czekaj dłużej, ta podróż zapewni Ci przeżycia, które zostaną w Twoim sercu na zawsze. Dołącz do nas, niech Twoje zmysły nakarmią sie na nowo już dziś!

Z kim wyruszysz w podróż?

🌹Ania Sowińska, nauczycielka jogi i pasjonatka energii, która przepływa w naszym ciele, ale też dookoła nas. Zafascynowana medycyną chińską korzysta z jej mądrości w czasie zajęć i indywidualnych konsultacji. Pasjonatka cyklów: dnia, pór roku i natury kobiety. Uczy w tradycji Ashtanga Jogi, ale ukończyła również kursy nauczycielskie: jogi yin, kundalinii, terapeutycznej i powięziowej. Uważa, że prawdziwą wolność w życiu i praktyce jogi zyskujemy wtedy, kiedy poznajemy i doświadczamy wielu dróg i możliwości i możemy korzystać z tego, co w danym momencie jest dla nas dobre. „Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za jego potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do źródła miłości. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Więcej o mnie znajdziesz tu https://www.facebook.com/annasowinskajoga/
A tu znajdziesz szkołę i miejsce, którym na codzień się opiekuję:
www.jogadom.pl

🌹Agata Parzusińska Kobieta, córka , matka, żona. Projektantka i twórczyni ozdób etnicznych i plemiennych. Wielbicielka rzadkich berberyjskich koralików i biżuterii. Kochająca fotografować, poszukiwać, zgłębiać i odkrywać pełnie życia. Mieszkająca od ponad 9 lat w Essaouira w Maroku. Założycielka firmy NO. Kolekcjonerka przedmiotów i biżuterii z różnych rejonów Maroka. Organizatorka Powolnych podróży ( Slow Journey ) do Maroka. Kształciła się między innymi na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i na Krakowskiej Szkole Terapii Gestalt uzyskując tytuł terapeuty rodzinnego i socjtoterapeuty. Uczestniczyła w wielu warsztatach i kursach nauczycieli zarówno w Polsce jak i zagranicą między innymi w wieloletnim cyklu warsztatów Tantra Woman Training prowadzonych przez nauczycielkę Tantry Prem Santoshi z Hiszpanii , kursie masażu PELOHA według Alana Earle czy Ustawieniach Systemowych Berta Hellingera. W wielu treningach metodą Lowena między innymi u Marzeny Barszcz.

Więcej o mnie znajdziesz pod linkami 
https://www.facebook.com/maryamagata?mibextid=LQQJ4d
https://instagram.com/morocco_jewellery_and_more?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Kontakt i zapisy

Ania Sowińska:
jogadom.katowice@gmail.com
tel. 535303985