Jogadom

2 czerwca 2024

Dzień Dziecka w Jogadom – joga rodzinna

Zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat z okazji Dnia Dziecka!

Zajęcia przeznaczone będą dla dzieci w wieku 5-11 lat. Praktyka zostanie dostosowana do wieku dzieci biorących udział w warsztcie. To nietypowa okazja do spędzenia czasu ze swoją pociechą! A jak to będzie wyglądać?

Przebieg warsztatu

Zajęcia prowadzone będą w formie opowieści/bajki podczas której wykonamy asany oraz ćwiczenia oddechowe i uważnościowe. Aby utrzymać zainteresowanie dzieci, towarzyszyć nam będą różne rekwizyty jak np. piórka, pomponiki, karty jogowe, bańki mydlane, kule sferyczne, klepsydry żelowe, instrumenty itp. Pojawić się też może forma gier i zabaw podczas których konieczna będzie praca w parach (acrojoga, ćwiczenia sensoryczne).

Podczas jogi rodzinnej najbardziej zależy nam na budowaniu relacji i bliskości rodzica z dzieckiem – rozmawiamy o uczuciach i emocjach. Zajęcia takie rozpoczniemy powitaniem w kręgu oraz przedstawieniem tematyki zajęć. Następnie odbedzie się krótka rozgrzewka, po której wykonamy ćwiczenia na uspokojenie oddechu lub na koncentrację. Następnie przejdziemy do części głównej, czyli opowieści (lub innej zabawy) w czasie których będziemy wykonywać asany oraz ćwiczyć oddech i uważność. Zajęcia zakończymy relaksacją, np. przy spokojnej muzyce, przy dźwiękach dzwonka koshi, obserwując klepsydrę, kolorując mandalę lub wykonując wspólne masaże. Każdy mały uczestnik otrzyma także własny dyplom oraz małą pamiątkę z zajęć 🙂

UWAGA! SCENARIUSZ ZAJĘĆ ZALEŻY OD WIEKU DZIECI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA SALI!

Kiedy i gdzie?

2 czerwca 2024 o 10.00-11.00 w szkole jogi Jogadom ( 2 piętro) ul. Kościuszki 62 w Katowicach

Zajęcia odbywają się w parach (rodzic+dziecko)

Zapisy i inwestycja:

JOGADOM
Kliknij tutaj, aby dokonać zapisu na warsztaty.

55 zł para (rodzic+dziecko)
Zapis rodzica jest jednoznaczny z zapisem dziecka.

A Jeśli masz jakieś pytania, najlepiej napisz do nas:
📧 jogadom.katowice@gmail.com
📞 535303985
🔸️Jeśli jesteś chory/a bądź kontuzjowany i nie możesz wziąć udziału w kursie możesz oddać komuś swoje miejsce informując nas o tym wcześniej.