Jogadom

26.08-2.09.2023

Aktywny tydzień w Chorwacji: windsurfing, joga, trening mentalny

Zapraszamy Cię na wspaniały aktywny tydzień z jogą, windsurfingiem i treningiem mentalnym. To już ósma edycja wyjazdu!

Można powiedzieć, że ten wyjazd jest już tradycją. Również w tym roku zapraszamy Was na kolejną edycję wspólnego wyjazdu do Chorwacji! Przełom sierpnia/września to świetny czas gdy upały już tak mocno nie dokuczają, a turystów też zdaje się być nieco mniej… Będzie to czas aktywnego odpoczynku, ale spokojnie… zostaje też sporo wolnego czasu na plażowanie, odpoczynek i przyjemne spacery po urokliwym miasteczku Omiś!

Jak wygląda dzień?

Każdy rozpoczniemy praktyką jogi i chwilą medytacji. Tak, to niezwykle ważne, żeby umysł pozostał skoncentrowany, a ciało przyjemnie obudzone – uwierzcie nam, że cisza i spokój praktyki przydaje się później w czasie nauki pływania na windsurfingu!

Po jodze jest czas na śniadanie i chwilę po zapraszamy na warsztaty z Rafałem. Godziny windsurfingu uzależnione są od warunków pogodowych, dlatego czasami na kurs pójdziemy rano, a czasem popołudniu – ustalamy to na bieżąco.

Wieczorne atrakcje, to: grill na plaży i wspólna integracja, joga na SUP-ach, na wodzie poprzedzona krótkim szkoleniem pływania i poruszania się na deskach bez żagla. Chętnie też w ostatni wieczór zarezerwujemy stolik i wybierzemy się na wspólną kolację na koniec aktywnego tygodnia!

W jeden poranny dzień, zamiast jogi wybieramy się zdobywać Fortecę (ze względu na upały najlepiej jest wyruszyć wczesnym rankiem).

Chcesz jechać z nami, zapraszamy!

Sprawy organizacyjne oraz inwestycja

Termin i miejsce wyjazdu:
26.08 – 2.09.2023, Omiś Chorwacja

Cena:
early birds: 350 euro przy zapisie do 30.04
cena po 30.04: 410 euro

W cenie:
– Zakwaterowanie w apartamentach 3***
– Kurs windsurfingu 
(5h z instruktorem, 3h możliwości pływania samodzielnie)
– Warsztaty: joga i trening mentalny
– Grill na plaży, wycieczka w góry

Cena nie zawiera:
– dojazdu (jeśli nie chcesz jechać samochodem, polecamy połączenia WizzAir z Katowic i Warszawy)
– wyżywienia

Atrakcje na wyjeździe…

Kurs windsurfingu

W czasie wyjazdu zaopiekują się nami profesjonalni instruktorzy. Tramontana w Omiśiu stacjonuje cały sezon, a warunki do pływania są idealne dla osób zupełnie początkujących (w tym dzieci), jak i zaawansowanych. Podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu. Grupy są kameralne – 6 osobowe.

Dlatego, jeśli nigdy jeszcze nie pływałeś/aś na windsurfingu – uwierz nam: to jest idealne miejsce, żeby zacząć!

Trening mentalny

Spotkamy się 3 razy na warsztatach. Porozmawiamy o tym czym są przekonania i jak łatwo pomylić je z faktami, chętnie będę wspierał Twoje sukcesy i pomagał w niepowodzeniach na desce, motywując i rozmawiając o tym, co się wydarza (oczywiście jeśli będziesz miał/a na to ochotę). Te trudności pomogą pokazać, jak właściwe podejście na desce, czy w życiu może zmienić się wraź ze zmianą myślenia. Niech ten czas będzie inspirującym czasem!

Joga

Będziemy praktykować w stylu Ashtanga Jogi, każdego poranka. Zajęcia będą dopasowane do każdej osoby indywidualnie. Jeśli nigdy wcześniej nie praktykowałeś/aś, to również dobry moment żeby rozpocząć. Cisza, spokój i skupienie, jakie niesie za sobą praktyka jogi pozwoli Ci nastawić się na resztę dnia. Joga może wspaniale wspierać naszą codzienność, jeśli tylko zaangażujesz się w praktykę.

Wspólne wyjście w góry

Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości pełniła zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat.

Więcej informacji, zapisy, kontakt

Rafał Rogowicz, tel.: 731717628

albo mailowo: rogor@rogor.pl  
info@tramontana.com.pl