Jogadom

10-13 listopada 2022

W harmonii ze swoim ciałem. Długi kobiecy weekend w Domu Przebudzeń

Zapraszam Cię na kolejny piękny, wspierający czas:

„W harmonii ze swoim ciałem”

To wspólny czas pełny wyciszenia, spokoju, praktyki jogi, medytacji i wspólnych rozmów. Czas na bycie ze sobą i z innymi. To czas odpuszczenia, zatrzymania się i zapytania siebie: „Co teraz jest dla mnie ważne?” i wsłuchanie się w głos który płynie do Ciebie prosto z serca.

✨W listopadzie dodatkowo odbędą się warsztaty ajurwedy połączone ze wspólnym przygotowaniem posiłku i gotowaniem!
🌿3 noce i 4 dni w cudownym miejscu, jakim jest Dom Przebudzeń. W otoczeniu gór, lasów, jezior i rzek z cudownym widokiem na spektakle zachodów słońca spędzimy nasz wspólny czas.

Zapisuje się na kobiecy wyjazd!

Co nas czeka na kobiecym wyjeździe?

🧘‍♀️ Poranna, energetyczna praktyka jogi w tradycyjnym stylu Ashtanga Joga z pełnym szacunkiem do kobiecej natury i cykliczności.
🧘‍♀️Praktyka jogi powięziowej i yin jogi wieczorami pokaże Ci jak bardzo i dlaczego warto odpuszczać. W ciszy i długości będziesz mieć czas na przyjrzenie się myślom i emocjom. Usłyszysz zabiegany umysł i być może przekonasz się, że nie ma on wiele wspólnego z Tobą. Wyciszając odnajdziesz ciszę i spokój które tam głęboko, głęboko są schowane.
🧘‍♀️Medytacja i praktyka uważności codziennie rano pomoże zacząć Ci dzień w ciszy, ze spokojem w sercu.
🧘‍♀️Warsztat ajurwedy i gotowania zgodnie ze starożytną medycyną ze wskazówkami jak o siebie dbać i wspierać swoje zdrowie jesienią i zimą.

Jeśli chcesz jechać, ale masz obawy, bo dopiero zaczynasz, alb nigdy wcześniej nie byłeś na jodze – nic się nie martw! Warsztaty i praktyka jogi będzie dopasowana w taki sposób, żeby każdy czuł się swobodnie i dobrze na wyjeździe!

Dodatkowo, to jest naprawdę dobry czas i miejsce na rozpoczęcie praktyki jogi! W czasie wyjazdu będziemy koncentrować się wokół praktyki ashtanga jogi i jogi powięziowej, która pozwala na szybsze i głębsze rozluźnienie ciała, a co za tym idzie poczucie przestrzeni i rozluźnienia w ciele.

Kiedy i gdzie?

10-13 listopada 2022r,
Dom Przebudzeń, Porąbka

Zapisy i inwestycja

1420zł. – 450zł. zadatku jest gwarancją miejsca, pozostała kwota rozliczana gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.
Cena zawiera: 3 noclegi, pełne wegetariańskie wyżywienie, zajęcia jogi, oraz warsztaty.

Aby zapisać się na wyjazd kliknij tutaj.

Ośrodek i pokoje

Do naszej dyspozycji będziemy mieć pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami. Wspólna przestrzeń to jadalnia połączona z kuchnią, oraz sala do jogi.

Prowadząca

Anna Sowińska, nauczycielka jogi w stylu Ashtanga Joga i Yin Jogi. Od 2019r. właścicielka Katowickiej szkoły Jogadom, gdzie z pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą z uczniami. Zakochana w kobiecej cykliczności i naturze uczy jak łagodnie i lekko praktykować nawet tę jogę, która nazywana jest najbardziej dynamiczną i wymagającą. Ukończyła kurs RYT 200YA w Poznaniu z Basią Lipską i Mateuszem Dekerem i od tego czasu uczestniczy w wielu warsztatach, wyjazdach i kursach – online i stacjonarnie. Aktualnie rozwija swoje umiejętności trenerskie w szkole trenerów, a swoją pasję do kobiecej jogi rozwija na kursie „Jestem Kobietą” w nurcie kundalini i yin jogi.
„Ciało jest dla mnie najpiękniejszym darem. Słuchając go i podążając za potrzebami możemy odnaleźć prawdziwą drogę do domu – do siebie samych. I do tej podróży chcę Cię zaprosić.” Ania Sowińska

Harmonogram wyjazdu

Czwartek:
17:30 ciepła kolacja
19:00 powitalny krąg kobiet i spokojna praktyka/relaks na dobranoc.

Piątek:
7:30 – medytacja + praktyka jogi
9:00 – śniadanie
10:30- warsztaty gotowania + wspólny posiłek
13:30 -obiad
16.00 – praktyka jogi wspierająca odporność
18:00 – kolacja
20:00 – joga nidra

Sobota:
7:30 – medytacja + praktyka jogi
9:00 – śniadanie
13:30 -obiad
16.00 – ceremonia kakao i ruch intuicyjny
19:00 – kolacja
20:00 – kobiecy krąg i relaks

Niedziela:
7:30 – praktyka jogi
9:00 – śniadanie
10:00 krąg pożegnalny

Zapisuje się!