Jogadom

23 września 2022

Swobodny przepływ

Zajęcia, które chcemy Wam zaproponować będą dla każdego kto po prostu lubi się ruszać. Będziemy eksplorować ruch na przeróżnych płaszczyznach, więc jeśli poczujesz ze poniższy opis rezonuje z Tobą – zapraszamy Cię przemiło!

Chciałabym pomóc Ci obudzić w sobie ciekawość, która pociągnie za sobą przeróżne stadia eksploracji różnych wartości ruchowych. Na zajęciach będziemy wykonywać świadomą pracę, poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Będziemy próbowali dać się poprowadzić swemu ciału, bez nadrzędnej analizy. Nie od dziś wiadomo, że ruch ma moc. Każdy z nas będzie odkrywał siebie na różnych płaszczyznach i to wszystko dzięki jednemu narzędziu – tańcu.

Zajęcia będą prowadzone w rytm muzyki. Każdy kto będzie się poruszał będzie mógł inspirować się ruchem innych poruszonych ciał. Chcemy poczuć przestrzenie oraz wolność, lekkość i brak przymusu.

Zapisuję się!

Moją pasją jest taniec i pragnę odczarować to słowo. Wierzę w to, że każdy z nas – jeśli tylko posiada ciało – jest w stanie nim poruszać. Nie ważne w jaki sposób definiujesz pojęcie tańca. Poddaj się swojemu flow. Jak woda, która wypełnia oceany i morza.. Jako ludzie składamy się w dużej ilości z tej samej materii – wody. Woda tańczy w swoim rytmie – pozwól więc sobie na swobodny przepływ.

Gdzie i kiedy?

Warsztat odbędzie się w szkole jogi Jogadom w Katowicach, ul. Kościuszki 62 (II piętro) w poszczególne piątki: 23.09, 28.10, 11.11, 9.12
godz. 19.30-20.45

Uwaga – spóźnialskich nie wpuszczamy! Jak już zaczynamy płynąć to nie przestajemy 🙌🏻

Inwestycja i zapisy

30 zł – dla członków Jogadom (z aktywnym karnetem!)
50 zł – dla osób z zewnątrz

Wpłata zwrotna tylko w przypadku odwołania rezerwacji na 7 dni przed wydarzeniem.

Aby zapisać się na najbliższe październikowe zajęcia, kliknij tutaj.