Jogadom

27.08-03.09.2022

Aktywny Tydzień z jogą, windsurfingiem i treningiem mentalnym

To już 7 edycja wyjazdu do Chorwacji z treningiem mentalnym, a 4 raz również z Jogą! Słońce, plaża, przyjemne spacery po miasteczku Omiś i wspólna wycieczka w góry z przepięknymi widokami na wybrzeże. Powitalny grill na plaży, wieczór z filmem i pożegnalna kolacja w naszej ulubionej restauracji. Czeka Cię bardzo aktywny czas: każdego poranka praktyka ashtanga jogi, kurs windsurfingu dla początkujących i zaawansowanych, oraz warsztaty rozwojowe. Oznacza to, że na pewno nie będziesz się nudzić z nami, jeśli lubisz aktywnie wypoczywać. Wyjazd ten jest świetną propozycją również dla rodzin (dzieci też mogą uczestniczyć w zajęciach i kursach), par i singli. Już z doświadczenia wiemy, że wszyscy się tam dobrze czują i sporo z Was wraca kilkakrotnie na wakacje z nami!

📍 Sprawy organizacyjne

Termin: 27 sierpnia – 3 września 2022
Cena: 380 euro, a w niej:

🔹Zakwaterowanie w apartamentach 3***
🔹Kurs windsurfingu (5h z instruktorem, 3h możliwości pływania samodzielnie)
🔹Poranna joga na plaży z Anią
🔹Zajęcia treningu mentalnego z @Rogor coaching and more
🔹 wieczór z filmem na plaży integracyjny grill forteca w górach

Dodatkowe koszty:
– dojazd (we własnym zakresie; polecamy bezpośrednie połączenie do Splitu linią Wizzair z Katowic lub Warszawy)
– wyżywienie

☀️ Jak wygląda dzień?

Rano rozpoczynamy praktyką jogi o 8.00. Później wyruszamy na wspólne, bądź indywidualne śniadanie i 3 razy po śniadaniu spotkamy się na krótkich warsztatach z Rafałem. Godziny kursu windsurfingu uzależnione są od warunków pogodowych, dlatego czasami na kurs idziemy rano, czasem popołudniu – ustalamy to na bieżąco. Wieczorne atrakcje, to: grill na plaży i impreza integracyjna, oglądanie wspólnie filmu chętnie też w ostatni wieczór zarezerwujemy stolik i wybierzemy się na wspólną kolację na koniec aktywnego tygodnia! W jeden poranny dzień, zamiast jogi wybieramy się zdobywać Fortecę (ze względu na upały najlepiej jest wyruszyć wczesnym rankiem).

🏄‍♀️ O kursie windsurfingu

W cenie kursu otrzymasz sprzęt do zajęć, kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną. Podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu. Grupa nie będzie większa niż 6 osób, a szkolenie zawsze rozpoczyna się najwcześniej o godzinie 11.00.

🧠 Trening mentalny

Spotkamy się 3 razy na wspólnych warsztatach. Będzie lekko i przyjemnie, porozmawiamy o tym czym są przekonania i jak łatwo pomylić je z faktami. Chętnie będę wspierał Twoje sukcesy i pomagał w niepowodzeniach na desce, motywując i rozmawiając o tym, co się wydarza (oczywiście jeśli będziesz miał/a na to ochotę). Te trudności pomogą Tobie i mi pokazać, jak właściwe podejście, czy na desce, czy w życiu może zmienić się wraź ze zmianą myślenia. Niech ten czas będzie inspirującym czasem!

🧘 Joga

Poranna praktyka przed rozpoczęciem zajęć windsurfingowych przygotuje i rozgrzeje nasze mięśnie, ścięgna i stawy, pobudzi krążenie i doda energii. Dzięki praktyce jogi uzyskujemy siłę, witalność oraz tak potrzebny na co dzień spokój i harmonię. Będziemy praktykować w stylu ashtanga jogi, choć nie wykluczone że pojawi się też poranna sesja łagodnej yin jogi, jeśli poczujemy że nasze ciało potrzebuje trochę więcej relaksu i wyciszenia.

🏔 Wspólne wyjście w góry

Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości pełniła zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości.

Więcej informacji i kontakt

Rafał Rogowicz: 731717628, www.rogor.pl
Jogadom: 535303985, www.jogadom.pl

Zaliczki, zapisy, noclegi: Tramontana